Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 37 din 37

Subiect: Aerostar Bacau

Inregistrat
    28.09.2009

Implicit Re: Aerostar Bacau

Citat Postat de AAndreea13 Vezi mesajul
    Dap.....nu am vorbit nicaieri inca ...dupa cum spuneam nu sunt in tara , poate ajung prin februarie si rezolv ceva. Mie imi plac amandoua, dar s-ar parea dupa ultimele discutii purtate cu rudele mirelui, ca vom alege alt restaurant...posibil Dumbrava (care de altfel imi place foarte mult dar mi se parea cam prea scump), depinde de cum iese la negocieri . Invitati am undeva intre 110-140 aproximativ. Oricum cred ca pana la nunta ma mai razgandesc de vreo 10 ori in privinta localului . Va pup.
    nici vorba...te razgandesti pana inchiriezi unul, dar dupa aia ramane batut in cuie

Inregistrat
    11.05.2010

multzumesc din suflet Alina pentru site-ul de la decorativ!!! Sala arata superb intradevar ( ma refer la cea pe lila ca chiar pe nuanta asta si vroiam sa fac). Ar mai fi si restaurantul Green Club la care am vazut un decor foarte frumos cu maro si mi se pare destul loc de dans , cel putin in poza asa parea .....am timp sa aleg ...Cine are observatii pro si contra, eu le astept cu nerabdare .
    Daca te hotarasti pe Green Club ai mare grija cum negociezi contractul, in special cu bauturile!!!! Am auzit cateva intamplari nefericite. Repet..doar am auzit...n-am trait pe pielea mea

Inregistrat
    11.05.2010

multzumesc din suflet Alina pentru site-ul de la decorativ!!! Sala arata superb intradevar ( ma refer la cea pe lila ca chiar pe nuanta asta si vroiam sa fac). Ar mai fi si restaurantul Green Club la care am vazut un decor foarte frumos cu maro si mi se pare destul loc de dans , cel putin in poza asa parea .....am timp sa aleg ...Cine are observatii pro si contra, eu le astept cu nerabdare .
    Am vazut salonul lila de la Aerostar decorat exact ca in pozele de pe decorativbc.ro. Dupa parerea mea culoarea predominanta a fetelor de masa/scaune NU ar trebui sa fie tot lila. Pe mine cel putin parca m-au durut ochii. Sala arata bestial oricum, dar nu trebuie exagerat cu lilaul ...parerea mea

Inregistrat
    30.01.2012

Saloanele de la Aerostar arata foarte bine . Eu am avut nunta in Salonul Mare si am fost foarte multumita.

Inregistrat
    15.03.2012

si eu o sa am nunta tot la aerostat in sala club...........mi-a placut de prima data cand am vzut-o si nu mi-a mai trebuit sa merg sa vad si alte sali

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us