Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 37

Subiect: Aerostar Bacau

Inregistrat
    23.01.2009

Implicit Aerostar Bacau

Vreau Sa Stiu Si Eu Cum Este Acea Sala.am Inteles Ca O Fost Cantina Si Acum Este Renovata Si Este F Misto.poate Are Cineva Niste Poze De Acolo.va Multumesc Si Astept Vesti

Inregistrat
    18.05.2009

Implicit Re: Restaurant Aerostar Bacau

Am fost la o nunta acuma pe 23.05. si sala mare este foarte frumoasa. Mie cel putin imi place cel mai mult dintre toate salile din oras. Nu are niciun stalp, se vad toate mesele, toti mesenii iar masa mirilor este in vazul tuturor. Acustica este foarte buna, servirea si mancarea este buna. Cu baia stau cam prost.

Inregistrat
    18.05.2009

Nu stiu ce sa zic de muzica dar acolo am avut si pe Stoleru si o formatie din Ploiesti si nu s-au plans de acustica. Si de auzit mie unul mia placut.

Inregistrat
    30.07.2009

imi poate trimite si mie cineva poze de la restaurant cu salile? Multumesc.

Implicit imi poate trimite si mie cineva poze de la restaurant cu salile? Multumesc.

Tocmai ce am fost la o nunta zilele astea si am fost foarte impresionata de salile de acvolo. Parerea mea este ca au fost foarte bine reconditionate. Ce m-ar interesa este pretul salii. Stie cineva?

Inregistrat
    06.10.2008

Implicit Re: imi poate trimite si mie cineva poze de la restaurant cu salile? Multumesc.

Citat Postat de loridana Vezi mesajul
    Tocmai ce am fost la o nunta zilele astea si am fost foarte impresionata de salile de acvolo. Parerea mea este ca au fost foarte bine reconditionate. Ce m-ar interesa este pretul salii. Stie cineva?
    Noi am fost in oct 2008 la ei, cand ne interesam sa rezervam... atunci era intre 120-150lei meniul. Se plateau meniurile in functie de numarul de persoane dat in contract (fie ca iti veneau fie ca nu). Cel mai bine ar fi fost sa intrebi seful de sala care sunt conditiile actuale daca tot ai fost acolo (sau sa mergi sa intrebi).
    In alta ordine de idei, am auzit de la o colega de serviciu care este din Bacau ca la Aerostar nu ar fi voie sa fumezi in sala, doar afara (nu stiu cat e de adevarat si chiar mi-e greu sa cred asta, dar ea mi-a zis ca au fost parintii ei la o nunta in sala mare si au fost foarte nemultumiti ca nu li s-a permis sa fumeze inauntru), poate ar fi bine sa te interesezi si de asta...

Implicit Re: imi poate trimite si mie cineva poze de la restaurant cu salile? Multumesc.

Citat Postat de chisa Vezi mesajul
    Noi am fost in oct 2008 la ei, cand ne interesam sa rezervam... atunci era intre 120-150lei meniul. Se plateau meniurile in functie de numarul de persoane dat in contract (fie ca iti veneau fie ca nu). Cel mai bine ar fi fost sa intrebi seful de sala care sunt conditiile actuale daca tot ai fost acolo (sau sa mergi sa intrebi).
    In alta ordine de idei, am auzit de la o colega de serviciu care este din Bacau ca la Aerostar nu ar fi voie sa fumezi in sala, doar afara (nu stiu cat e de adevarat si chiar mi-e greu sa cred asta, dar ea mi-a zis ca au fost parintii ei la o nunta in sala mare si au fost foarte nemultumiti ca nu li s-a permis sa fumeze inauntru), poate ar fi bine sa te interesezi si de asta...
    Intr-adevar nu se fumeaza dar cred ca e mai sanatos asa pentru toata lumea. Si apoi nu ai cum sa ii multumesti pe toti. Cineva tot va avea de comentat

Inregistrat
    06.10.2008

Citat Postat de loridana Vezi mesajul
    Intr-adevar nu se fumeaza dar cred ca e mai sanatos asa pentru toata lumea. Si apoi nu ai cum sa ii multumesti pe toti. Cineva tot va avea de comentat
    Interesant... Probabil ca au probleme mari cu ventilatia... Cu toate ca nu sunt fumatoare, nu mi se pare normal ca la o petrecere asa de mare sa ingradesti placerile a jumatate sau poate chiar mai bine din invitati. Tie ca mireasa crezi ca iti va face placere ca toata noaptea sa ai sala pe jumatate goala, pentru ca fumatorii merg afara la fumat? E clar ca la o nunta nu poti sa multumesti pe toata lumea, dar trebuie sa pui in balanta toate elementele si sa incerci ca la sfarsit numarul de nemultumiti sa fie cat mai mic.

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us