Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 174

Subiect: Firme organizare, decoratiuni, aranjamente in Tulcea

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: Mirese Din Tulcea

Mai era ceva...care firma de decoratiuni are preturile cele mai mici? ca eu nu mi-am putut da seama fiindca mereu sunt pe fuga cand vin in tl.

Va pup

Inregistrat
    09.07.2006

Citat Postat de andya
    Mai era ceva...care firma de decoratiuni are preturile cele mai mici? ca eu nu mi-am putut da seama fiindca mereu sunt pe fuga cand vin in tl.

Va pup
    noi am facut ornamentele(balon jumbo, aranjatul mesei noastre, inima de baloane, arcada-600 000, am inchiriat suportul de lumanari)de la niste baieti tare draguti, am un nr de tel, insa de explicat unde e, nu pot sa va zic, cunosc TL, dar nu si dupa numele strazilor, asa...orientativ...e o strada perpendiculara care da oarecum la supermarketul cronos...
    parca tin minte ca au vrut acont 1 mil
    pt nr de tel, PM
    pup

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de axara_me
    noi am facut ornamentele(balon jumbo, aranjatul mesei noastre, inima de baloane, arcada-600 000, am inchiriat suportul de lumanari)de la niste baieti tare draguti, am un nr de tel, insa de explicat unde e, nu pot sa va zic, cunosc TL, dar nu si dupa numele strazilor, asa...orientativ...e o strada perpendiculara care da oarecum la supermarketul cronos...
    parca tin minte ca au vrut acont 1 mil
    pt nr de tel, PM
    pup
    daca supermarketul de pe colt de la hotel europolis este cronos, inseamna ca este vorba de agentia deco pary, care este pe o strada perpendiculara pe pacii, adica la acel supermarket

Inregistrat
    11.09.2008

[quote=Onny_P;1455792]Buna,

Saptamana asta m-am intalnit cu cei de la amenajari. EU fac nunta la Egreta si pt ca sunt niste stalpi verzi vroiam fundite verzi. Cei de la amenajari mi-au dat o alta idee. Au huse din tafta bej si se prind la spate cu o crenguta de edera . Deci tot am putin verde. ei mi-au aratat in catalog cum ar tb sa arate pt ca nu le aveau gata, de accea nici nu am semnat contractul. Abia astept sa vad daca le iese cum erau acolo sau macar p-aproape.
    In rest.. pot sa spun ca mi-am facut programare la coafor. O sa merg la Carmen.
    In martie vreau sa merg la Buc sa-mi iau rochita.
    Marturiile sper sa le gasesc tot in Buc. Vreau ceva dragut si finut. CAm atat.

Cu cine lucrezi pentru aranjamente si cam care sunt preturile?

Inregistrat
    30.09.2007

[quote=monyk;1456063]
    Citat Postat de Onny_P Vezi mesajul
    Buna,

Saptamana asta m-am intalnit cu cei de la amenajari. EU fac nunta la Egreta si pt ca sunt niste stalpi verzi vroiam fundite verzi. Cei de la amenajari mi-au dat o alta idee. Au huse din tafta bej si se prind la spate cu o crenguta de edera . Deci tot am putin verde. ei mi-au aratat in catalog cum ar tb sa arate pt ca nu le aveau gata, de accea nici nu am semnat contractul. Abia astept sa vad daca le iese cum erau acolo sau macar p-aproape.
    In rest.. pot sa spun ca mi-am facut programare la coafor. O sa merg la Carmen.
    In martie vreau sa merg la Buc sa-mi iau rochita.
    Marturiile sper sa le gasesc tot in Buc. Vreau ceva dragut si finut. CAm atat.

Cu cine lucrezi pentru aranjamente si cam care sunt preturile?

din cate stiu lucreaza cu deco party... parca

Inregistrat
    30.09.2007

Implicit

Eu zic... ca trebuie sa mergi la ei... din cate stiu marea majoritate a firmelor mai lasa la pret daca este un numar mai mare.... etc... daca alegi si mai multe chestii etc

La Andra lux au facut niste prieteni de ai nostri... ei au vrut cu flori naturale.. si cica nu faceau cu asa ceva.. asa ca pana la urma au avut flori artificiale...

Citat Postat de monyk Vezi mesajul
    dA, CU FLORI ARTIFICIALE, DAR ARATA SUUUPER SI ARCADA, SI INIMIOARA, SI ALTE ARANJAMENTE FLORALE. chiar imi plac (decat balonase colorate)

am crezut ca poate vrei naturale... insa daca nu... am auzit ca au preturi bune...
    Ultima editare de Kalini : 24.10.2009 22:55:27 Motiv: se putea edita mesajul

Inregistrat
    11.09.2008

Implicit

Citat Postat de alinanicoleta Vezi mesajul
    La Andra lux au facut niste prieteni de ai nostri... ei au vrut cu flori naturale.. si cica nu faceau cu asa ceva.. asa ca pana la urma au avut flori artificiale...

dA, CU FLORI ARTIFICIALE, DAR ARATA SUUUPER SI ARCADA, SI INIMIOARA, SI ALTE ARANJAMENTE FLORALE. chiar imi plac (decat balonase colorate)

am crezut ca poate vrei naturale... insa daca nu... am auzit ca au preturi bune...

flori naturale la aranjamentele pe mese, masa mirilor, lumanari, buchete. In rest.....merg cele artificiale (arcada si inimioara , mai ales ca au ceva pe rosu foarte frumusele.)

am inteles!!! arcada unde vrei sa o pui... la intrare... in spatele vostru...

la intrare, in spatele nostru ma bate gandul sa facem o chestie din panza, am vazut ceva interesant pe un site, nu mai stiu exact unde, dar mi-a ramas in cap. La aranjamente inca nu pot sa ma pronunt ca cine stie ce imi mai tuna pana la anu. exemplu: anul trecut s-au purtat buchetele curgatoare, anul acesta toata lumea s-a dat pe cele simple, la anul cine stie....poate nu se mai poarta buchetele de loc
    Ultima editare de Kalini : 24.10.2009 22:57:00 Motiv: se putea edita mesajul

Inregistrat
    13.12.2008

Implicit Re: Firme organizare, decoratiuni, aranjamente in Tulcea

Monyk,
    Tu spuneai ceva de o firma de decoratiuni pe isaccei, ai mai fost pe acolo, ai vazut ce preturi practica. Cum ti s-au parut?
    Stie cineva dc mai are in alta parte masina de baloane? CA pana acum numai la Deco Party am vazut, si parca sunt cam piparati.

Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us