Pagina 23 din 23 PrimulPrimul ... 13212223
Rezultate de la 177 la 178 din 178

Subiect: Tipuri De Flori Care Nu Se Folosesc La Nunta

Inregistrat
    13.11.2013

Implicit Re: Tipuri De Flori Care Nu Se Folosesc La Nunta

Nu merita sa asociezi nici garoafele si nici alte flori cu perioada trista, de dictatura, in care s-a aflat tara.
    M-am uitat la cateva buchete de mireasa, care aveau si garoafe. Arata absolut superb!

Citat Postat de zmeura Vezi mesajul
    In afara de garoafe pe care le asociez cu perioada comunismului, cand nu se gasea altceva, nu am nici o problema cu alte tipuri de flori. Nu-nteleg de ce atatea superstitii.
    “Never give in - never, never, never, never, in nothing great or small, large or petty, never give in except to convictions of honor and good sense. Never yield to force; never yield to the apparently overwhelming might of the enemy.” ― Winston Churchill

Inregistrat
    30.11.2013

Implicit Re: Tipuri De Flori Care Nu Se Folosesc La Nunta

Citat Postat de Delia21 Vezi mesajul
    Am vazut ca se mai pun cale artificiale pe coroane. Poate sunt mai usor de facut decat alte flori. Oricum eu raman la parerea mea ca voi avea cale la nunta, indiferent de cine se opune, pentru ca este nunta mea.
    Sunt de acord ! Eu voi avea tot tacamanul din grupul florilor interzise :cale,garoafe .. Mie imi plac foarte mult , si dau bine in aranjamente . Si oricum persoane nemultumite vor fi , asa ca prefer sa nu imi bat capul in legatura cu acestia, oamenii care tin la noi vin acolo sa ne fie alaturi si sa ne bucuram impreuna si nu sa comenteze despre te miri ce

Pagina 23 din 23 PrimulPrimul ... 13212223

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us