Pagina 3 din 23 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 178

Subiect: Tipuri De Flori Care Nu Se Folosesc La Nunta

Inregistrat
    25.09.2006

Implicit Re: Calele la nunta sunt interzise?

Pentru voi...
    Imagini atasate Imagini atasate

eu am avut buchetul din cale la nunta si sincer ma asteptam sa se uite lumea chioras :P la mine,dar toata lumea l-a admirat si nu am auzit nimic de rau pana acum! PUP
    <center><embed src="http://www.widdlytinks.com/pregnancy/pregnancy-tickers/pregnancyticker.swf" FlashVars="t1=&b=2&c=0xCC00CC&f=4&y=2011&m=8&d=16" quality="high" wmode="transparent" width="430" height="115" name="Pregnancy Ticker" align="middle" allowScriptAccess="samedomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /></embed><br><a href="http://www.widdlytinks.com/">Pregnancy Tickers from WiddlyTinks.com</a></center>

Inregistrat
    22.05.2007

Citat Postat de DiVa Vezi mesajul
    eu am avut buchetul din cale la nunta si sincer ma asteptam sa se uite lumea chioras :P la mine,dar toata lumea l-a admirat si nu am auzit nimic de rau pana acum! PUP
    Eram sigura!!! Spun doar inainte, ca sa te enerveze, dar dupa le place!

Inregistrat
    25.09.2006

Citat Postat de DiVa Vezi mesajul
    Nu stiu daca ti-am mai zis, dar ati fost tare frumosi!!
    Off: Voalul tau e, din intamplare, de vanzare???

Inregistrat
    01.06.2006

Citat Postat de georgiana_s Vezi mesajul
    Merci pt sfat. Frumos buchet a avut prietena ta. Vad ca nu mai ai mult pana la nunta......Casa de piatra si sa fii frumoasa! Mi-e cam teama cu buchetul dar asta e ce imi doresc.
    Georgiana draga, si eu zic ca n-are nici o legatura reusita casatoriei cu florile din care-ti faci buchetul. Insa, daca zici ca ti-e putin teama, mai bine cauta alta floare... Altfel, va ramane mereu undeva teama ca ai facut ceva gresit... Cred ca linistea ta sufleteasca e mai importanta decat orice altceva. Fa-ti buchet din orhidee, sau lysiantus, n-am auzit nici o superstitie cu ele pana acum...

Inregistrat
    03.07.2006

Intru si eu in clubul vostru....buchet cu cale....si lumanari cu cale .....sa aud eu comentarii

Inregistrat
    10.06.2007

Citat Postat de issa Vezi mesajul
    Intru si eu in clubul vostru....buchet cu cale....si lumanari cu cale .....sa aud eu comentarii
    Ce culoare or sa fie calele?
    Imi aduc aminte ca pusese Angelic o poza cu un buchet de cale negre. Mi s-a parut deosebit.
    "Dragostea nu inseamna a te uita lung unul la celalalt, ci a te uita impreuna in aceeasi directie." (Antoine de Saint-Exupery)

Inregistrat
    03.07.2006

Citat Postat de clarita Vezi mesajul
    Ce culoare or sa fie calele?
    Imi aduc aminte ca pusese Angelic o poza cu un buchet de cale negre. Mi s-a parut deosebit.
    La cununia civila voi avea cale mango pt a ma asorta cu sotul ....la cununia religioasa nu o sa am buchet din cale ci din trandafiri somon si frezii albe....dar lumanarile vor fi cu cale albe

Sunt superbe calele negre dar si 100 lei un fir.....mai bine spunem pas

Pagina 3 din 23 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us