Pagina 3 din 78 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 618

Subiect: Poze restaurante

Inregistrat
    13.07.2006

Implicit Re: Poze restaurante

Citat Postat de mihaela_piticot
    Buna Babycriss,

Daca ai semnat un contract in care se stipuleaza preturile, cred ca nu mai are rost sa te gandesti la modificari de pret....sau in contract nu se specifica ca preturile raman neschimbate?

Cate persoane incap acolo?
    Buna,

Inca nu am semnat nici un contract. Doar am rezervat data si am platit un avans de 10% dintr-un numar minim de meniuri la pretul de anul asta (38 euro)...Abia in ianuarie vom stii exact care este pretul meniului si ce include (pt ca le modifica anual). Si tot in ianuarie vom da inca 10%. Seful de sala ne-a spus ca la ei nu se incheie nici un contract scris, si ca se tin de cuvant.... Nu prea as merge pe incredere. A precizat ca daca vreau contract, se va face.
    In legatura cu numarul de persoane care incap..tb sa stii ca nu primesc mai putin de 80 de persoane (tb sa platesti neaparat atatea meniuri). Maximul este de 130 persoane.

TE pup

Inregistrat
    20.04.2006

stie vre-una dintre voi preturi la clubul diplomatilor? mersic!

Inregistrat
    07.02.2005

Va rog sa va incadrati in topic si daca aveti intrebari, exista celelalte subiecte. Ar fi bine ca aici sa se puna doar poze si sa facem subiectul permanent.
    Multumesc...

Inregistrat
    11.08.2006

Are cineva poze de la restaurantul Vulturul?
    As vrea sa vad cum este aranjat.
    Merci.

Inregistrat
    10.06.2006

vreau si eu poze de la hanul targovetilor
    mersi mult

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de irina
    Va rog sa va incadrati in topic si daca aveti intrebari, exista celelalte subiecte. Ar fi bine ca aici sa se puna doar poze si sa facem subiectul permanent.
    Multumesc...
    mi se pare corect!! ca asa la sectiunea asta vom discuta si despre rochii!!!!
    DECI.....pozeee!!!

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de babycriss
    Este foarte dragut! M-am indragostit de el !
    L-am ales pentru ca in comparatie cu altele la care am fost este superb, pretul mi se pare super ok (40euro: piscoturi si sampanie la inceput, 50 ml bautura aperitiv de invitat, alune si crantanele, patru feluri de mancare, fructe, tort, vin, sucuri si apa la discretie), cu mentiunea ca intram in UE si poate ca se va scumpi . Firma care decoreaza ti-o pot recomanda ei, au si formatie si dj.
    Un alt motiv pt care l-am ales este ca vrem sa ne cununam la biserica din lemn din IOR care este la 2 min de mers pe jos distanta de restaurant.

Va pup
    Buna! Care este capacitatea acestui restaurant? Se organizeaza 2 nunti in acelasi timp sau una singura in tot localul? Pupici.

Inregistrat
    13.07.2006

Citat Postat de lavy_ionela
    Buna! Care este capacitatea acestui restaurant? Se organizeaza 2 nunti in acelasi timp sau una singura in tot localul? Pupici.
    Buna,

Capacitatea este de 120 persoane. Nu se fac doua nunti in acelasi timp, si iti inchiriaza si parterul si etajul.
    Dk vrei mai multe informatii, da-mi un pm.

Te pup

Pagina 3 din 78 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us