Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 139

Subiect: Restaurant 150-200 de persoane

Inregistrat
    29.08.2006

Implicit Restaurant 150-200 de persoane

Dragele mele,
    Am mare nevoie de ajutor... Ma tot invart in jurul cozii..sa gasesc un restaurant frumos cu o capacitate de 170-200 persoane. Ma ajutati cu ceva sugestii, recomandari? Multumesc mult. Am intrat un pic in panica..e septembrie si pana la vara nu mai e asa mult.
    Multumesc.

Inregistrat
    18.07.2006

Implicit Re: help restaurant 170-200 persoane

Am fost w/e trecut la palatul Snagov la o nunta de 200 de persoane. Inchirierea a fost 4000 euro dar avantajul e ca poti sa faci cu o firma de catering mancarea, caz in care meniul e in jur de 20-25 euro.

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Restaurant 150-200 de persoane?????

fetelor care ma poate ajuta cu cateva denumiri de restaurante cu o capacitate de 140-200 de persoane??
    am nunta in iunie si deja am intrat in panica ...nu gasesc restaurant
    La tezaal nu am fost dar am inteles pe aici ca cer inainte cu trei zile sa achiti meniurile
    Intermacedonia meniul anul asta a fost de 45 E dar daca se renoveaza in primavara nu se stie cu cat cresc preturile..

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Re: Restaurant 150-200 de persoane?????

Citat Postat de monis
    fetelor care ma poate ajuta cu cateva denumiri de restaurante cu o capacitate de 140-200 de persoane??
    am nunta in iunie si deja am intrat in panica ...nu gasesc restaurant
    La tezaal nu am fost dar am inteles pe aici ca cer inainte cu trei zile sa achiti meniurile
    Intermacedonia meniul anul asta a fost de 45 E dar daca se renoveaza in primavara nu se stie cu cat cresc preturile..
    casa doina,del ponte.......

Inregistrat
    14.06.2006

ai mare grija la data! anul viitor este post in iunie - doar pe 2 si 30 iunie e ok! bineinteles ca totul se poate rezolva si in post dar poate vrei sa nu ai bataie de cap!
    si pt restaurant eu recomand casa alba din baneasa - cred ca am mai recomandat-o de 100 de ori pe site-ul asta dar chiar mi-a placut.
    mult succes la cautari!

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: help restaurant 170-200 persoane

Si eu am aceeasi problema..nu am gasit inca restaurant
    Am incercat la Calipso...super restaurant arata ca in vis..dar....minimul de persoane era de 200 si aveau ocupat pana in a doua decada a lui septembrie.
    La Club Tezaal am inteles ca e destul loc nu am fost inca..dar am mai citit pe aici ca iti cer banii pe meniuri cu trei zile inainte
    Daca mai ai informatii despre restaurante cu atatea locuri spune-mi si mie te rog

Inregistrat
    27.09.2006

Buna,

si eu caut tot un restaurant de 150-170 locuri pentru anul viitor, pana acum am gasit asa:
    -McMoni's, are un 2 saloane peste 200 locuri, extrem de frumos, stilat etc. dar este destul de scump si au niste conditii restrictive (de ex. pachetele de bauturi sunt gen open bar dar doar pentru 6 ore, daca incepi la 8 inseamna ca la ora 2 noaptea cand e nunta in toi se termina, prin urmare nu mai poti controla si probabil ca te incarca la nota cat cuprinde)
    - complex herastrau este dragut ca zona si are salon de vreo 200 persoane dar tavanul este foarte jos (cred ca pana in2.20m) daca se fumeaza cred ca te asfixiezi.
    - tezaal club are la etajul 2 un salon cam de 170 locuri dar este destul de imbacsit si are forma de L
    - club yda are 170 locuri maxim (la mese stau inghesuiti 170 pers) dar ringul este mare. Este dragut, depinde de gusturi... e in floreasca, pe malul lacului.
    - hanul targovetilor din complex romexpo este un restaurant mare, cred ca tot spre 200 pers, dar este in forma de L si specific rustic (eu caut ceva clasic/ elegant). Este o optiune totusi, nu este foarte decorat si incarcat si cred ca se poate redecora. Fac rezervari din ianuarie
    - intermacedonia am auzit ca este mare dar nu m-am dus sa il vad
    - calipso, salonul acela mare este un pic kitch, se vede ca a fost o cantina inainte chiar daca au renovat dragutz peretii. Incap vreo 250 pers acolo dupa parerea mea
    - CCA are sali mari dar nu l-am vazut de curand, am auzit pareri pro si contra

sper sa iti fie de ajutor, eu tot nu m-am hotarat.
    A.

Inregistrat
    31.07.2006

Taverna sarbului e foarte mare si frumos....(atentie e f mare) (pe la Casa Presei Libere)
    Calipso' 96 (acum se numeste Complex Agronomie)
    Cantina R.A.T.B. (pe la stefan cel mare)

Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us