Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 104 din 104

Subiect: dansul miresei cu tatal ei

Inregistrat
    13.09.2012

Implicit Re: dansul miresei cu tatal ei

este un moment unic si foarte emotionant, sper sa ma pot abtine din plans si tati la fel, daca il vad ca plange ma apuc si eu. Eu ma gandeam sa se anunte dansul nostru si sa fim doar noi pe ring si pe la jumatatea melodiei starostele sa invite si ceilalti tati cu fetele lor, cred ca va fi emotionant pt toata lumea.

Inregistrat
    17.10.2013

Hello,

nu ma pot hotari la melodii. majoritatea sunt foarte frumoase si emotionante.
    Pana la urma cm ati facut? eu as fi vrut sa il surprind cu momentul nu sa ii spun dinainte. dar mi-e sa nu se piarda complet

Inregistrat
    31.01.2014

a mai gasit cineva vreo melodie in limba romana pentru dansul cu tata? Ai mei nu stiu engleza si chiar si daca le-as traduce versurile cred ca emotia nu ar fi aceiasi...

Inregistrat
    04.05.2014

Citat Postat de andreea_d14 Vezi mesajul
    a mai gasit cineva vreo melodie in limba romana pentru dansul cu tata? Ai mei nu stiu engleza si chiar si daca le-as traduce versurile cred ca emotia nu ar fi aceiasi...
    Buna, si eu sunt in cautare de o melodie pentru dansul cu tata.

Pe mine ma emotioneaza foarte mult melodia lui Zoli Schafar -Balada pentru fiica mea ( http://www.youtube.com/watch?v=HgL1rlwbhDo) .Tu ce ai gasit pana acum ?Tot in limba romana caut si eu.

Inregistrat
    18.07.2013

eu vreau sa dansez cu tati pe melodia lui gheorghe topa, ma impresioneaza pana la lacrimi...o sa il invit la dans si o sa pastrez ringul doar pentru noi...iar pentru mami, vreau melodia madalinei manole, sa fie si sora mea acolo, dar inca nu stiu exact care sa fie momentul

Inregistrat
    31.01.2014

Eu am mai cautat, dar nu am gasit nimic multumitor. Dansul cu tata este o traditie imprumutata, de aceea nu sunt melodii speciale pentru acest moment, ca cele in engleza...
    Ma gandesc sa caut o melodie speciala pentru parinti:eu sa dansez cu tata, iar fratele meu cu mama, eventual mirele cu mama lui si socrul cu una dintre fiice...Sa fie un moment dedicat strict familiei.
    Oricum daca o sa gasesc ceva o sa postez

Inregistrat
    18.11.2015

Buna fetelor,

Pana la urma ati gasit melodii romanesti potrivite pentru dansul miresei cu tatal ei?

O zi frumoasa!

Inregistrat
    17.08.2010

Citat Postat de pyciulika Vezi mesajul
    I loved her first este cea mai bestiala melodie.
    Tocmai am ascultat-o acum si cred ca m-am decis (printre lacrimi) la ea. Sper sa nu plangem amandoi atunci, desi mai am timp sa ma obisnuiesc cu ideea.

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us