Pagina 1 din 215 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1717

Subiect: Figurine /ornamente pentru tort

Inregistrat
    16.05.2006

Post Figurine /ornamente pentru tort

Dragi miresici,

Am o mare dilema: de unde cumpar si eu 2 miresei haiosi? am vazut intr-un catalog 2 miresei, el fugea si ea il tinea de guler; catalogul l-am vazut la photocake dar am inteles ca de la ei nu se poate comanda; in cofetarii am vazut numai miresei clasici care mie nu imi plac.Heeeelp! Mercic mult, pupici

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: Miresei tort

Citat Postat de Pisik06
    Dragi miresici,

Am o mare dilema: de unde cumpar si eu 2 miresei haiosi? am vazut intr-un catalog 2 miresei, el fugea si ea il tinea de guler; catalogul l-am vazut la photocake dar am inteles ca de la ei nu se poate comanda; in cofetarii am vazut numai miresei clasici care mie nu imi plac.Heeeelp! Mercic mult, pupici

Eu am vazut in spate la raiffeisen bank de la uniri ...adica e o straduta intre banca si cocor ...o iei pe straduta aia si mergi in spatele bancii .. e o straduta plina de florarii...acolo este un magazin mare cu chestii din astea inclusiv mirii aceia .. eu i-am vazut acum cateva luni ...erau 850.000 lei ..m-i s-a parut cam scump pt mine ...dar daca-ti permiti sunta tare haiosi..si eu pana sa aflu pretul tot pe aia ii vroiam ... multa bafta ...sper sa mai gasesti
    Tweety Jr.

Inregistrat
    16.05.2006

Citat Postat de tweety82
    Eu am vazut in spate la raiffeisen bank de la uniri ...adica e o straduta intre banca si cocor ...o iei pe straduta aia si mergi in spatele bancii .. e o straduta plina de florarii...acolo este un magazin mare cu chestii din astea inclusiv mirii aceia .. eu i-am vazut acum cateva luni ...erau 850.000 lei ..m-i s-a parut cam scump pt mine ...dar daca-ti permiti sunta tare haiosi..si eu pana sa aflu pretul tot pe aia ii vroiam ... multa bafta ...sper sa mai gasesti
    Mercic mult Tweety esi o scumpa, chiar maine il trimit pe iubica se duce sa ridice cardurile si meniurile din pasaj de la cocor; pupici

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de Pisik06
    Mercic mult Tweety esi o scumpa, chiar maine il trimit pe iubica se duce sa ridice cardurile si meniurile din pasaj de la cocor; pupici

Cu multa placere si spor in continuare la pregatiri

P.S Mai avem 16 zile
    Tweety Jr.

Inregistrat
    01.09.2006

Cool figurine de pus pe tort

Am vazut undeva pe forum ca avea cineva o figurina cu mire si mireasa pe motocicleta de pus pe tort dar nu mai gasesc .Stiti cumva unde as putea gasi o asemenea figurina? Are cineva de vanzare? Invitatiile noastre or sa fie tot cu mire si mireasa pe motor.

Inregistrat
    01.09.2006

Implicit Re: figurine de pus pe tort

Nimeni nu stie ?
    Heeeeelp !!!!!!!

Inregistrat
    31.05.2006

si eu am intrebat acelasi lucru dar nu s-a sesizat nimeni.... probabil e o miresica care dupa ce s-a maritat nu a mai intrat pe site....eu tot mai sper...poate poate...cine stie....

Inregistrat
    01.09.2006

Citat Postat de foxxyy
    si eu am intrebat acelasi lucru dar nu s-a sesizat nimeni.... probabil e o miresica care dupa ce s-a maritat nu a mai intrat pe site....eu tot mai sper...poate poate...cine stie....
    Pai hai atunci sa ne unim noi doua fortele si sa ne interesam ,poate reusim sa ne ajutam una pe alta.Sunt inebunita dupa motoare si iubi meu si mai si....
    Am inteles ca firmele care se ocupa cu org de nunti nu au ,ca am sunat si mi-au spus sa incerc la cofetarii sau mag de specialitate.

Pagina 1 din 215 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us