Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 46

Subiect: Artificii Cluj

Inregistrat
    05.09.2007

Implicit Artificii Cluj

de unde se pot cumpara artificiile pentru exterior si vulcanii pt dansul mirilor!
    trebuie neaparat sa apelam la o firma specializata?

Inregistrat
    24.07.2008

Implicit Re: Artificii Cluj

Citat Postat de aria_cluj Vezi mesajul
    de unde se pot cumpara artificiile pentru exterior si vulcanii pt dansul mirilor!
    salut aria,

ma tem ca da. Cel putin pentru artificii de exterior ai nevoie inclusiv de aprobare de la primarie (si asta costa de te usca, cel putin in cj). Am inteles ca doar autorizatia e la 500lei/minutul (daca bine am retinut). plus artificiile si omul care se ocupa si asa mai departe.

pentru cele de interior discuta cu restaurantul. Stiu ca sunt care nu mai accepta pe motiv ca au avut probleme si li s-a distrus parchetul sau ce aveau ei pe jos. Dar daca te lasa poate au ei pe cineva cu care lucreaza.

Cat despre firme... da cautare pe goole. mai demult am gasit o firma care numai cu de astea se ocupa, firma fiind din cj. Dar cam orice agentie de nunti iti poate oferi aceste servicii.

Inregistrat
    24.05.2008

Firma cu care imi amenajez eu sala are si asa ceva in oferta. Au preturi bune in general, insa nu stiu la asa ceva pentru ca nu m-a interesat. Daca vrei, da un semn si iti dau unu numar de telefon.

Da, cum ziceau si fetele ai nevoie de o firma - mai ales pentru exterior. Si agentia cu care ne amenajam noi are asa ceva, deci banui ca daca dai telefon la cateva agentii o sa te lamureasca exact. Nu stiu sa iti dau exact preturi ca pe noi nu ne-a interesat, stiu doar ca in general e pret/min. Noua ne ziceau cei de la agentie ca se ocupa ei de facut dosarul pt Primarie si de obtinut toate avizele (cred ca trebuie si de la pompieri, etc.).

Inregistrat
    09.03.2009

Cum ziceau si altii, ai nevoie de o firma specializata pentru artificiile de exterior. Exista o firma in cluj care are pirotecnist si rezolva si toata birocratia pentru artificii (politie, pompieri, etc.). Eu ii cunosc, am si vazut caateva artificii facute de ei, excelent. magic party

bafta
    Ultima editare de prapadeala : 09.03.2009 21:57:01 Motiv: website

Inregistrat
    05.09.2007

Citat Postat de rzoltan Vezi mesajul
    Cum ziceau si altii, ai nevoie de o firma specializata pentru artificiile de exterior. Exista o firma in cluj care are pirotecnist si rezolva si toata birocratia pentru artificii (politie, pompieri, etc.). Eu ii cunosc, am si vazut caateva artificii facute de ei, excelent. magic party

bafta

fetelor va multumesc din suflet pt informatii
    pana la urma crred ca o sa raman la vulcani
    am gasit o firma care cere 150 eur pt 4 vulcani pt dansul mirilor
    cum vi se pare?

Inregistrat
    10.02.2007

fetelor va multumesc din suflet pt informatii
    pana la urma crred ca o sa raman la vulcani
    am gasit o firma care cere 150 eur pt 4 vulcani pt dansul mirilor
    cum vi se pare?
    nu stiu daca e mult sau putin dar finii nostri au luat vulcanii cu 80 lei/buc - 480 lei pe 6 vulcani

Inregistrat
    07.07.2007

Citat Postat de daniela_psy Vezi mesajul
    nu stiu daca e mult sau putin dar finii nostri au luat vulcanii cu 80 lei/buc - 480 lei pe 6 vulcani
    de unde, dani, si cand? ne poti da un nr de telef
    ms
    ALI

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us