Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 34

Subiect: Royal Garden

Inregistrat
    18.05.2009

Implicit Re: Royal Garden

Ca o ultima noutate din ce am aflat ca acuma spune cat costa meniul 185ron si te lasa sa vii cu tot(bautura si suc).
    In august mai au niste tovarasi si am sa aflu mai multe detalii.

Inregistrat
    27.09.2009

si eu am avut nunta la salonul alb-rosu de la royal garden in 18 iulie 2009 si pot sa sustin ca a fost f. bine. pretul f. bun in comparatie cu ce este pe piata la ora actuala, si datorita faptului ca dna raducanu este mai severa lucrurile ies f. bine.

noi am putut aduce si bauturile alcoolice, ceea ce ne-a convenit. E adevarat ca nu au fost multi chelneri, dar la nunta noastra mica, nici nu ne-au trebuit.

dar mancarea a fost extraordinara, toti invitatii mi-au spus, si vorba ceea am avut invitati din cluj, sibiu, bucuresti, galati, vrancea (adica aproape de peste tot) si au ramas impresionati de-a dreptul.

ce a fost mai putin ok, a fost aerul conditionat, care desi era montat pe perete, nu dadea aer rece, si invitatii au cam suferit pe tema asta. noroc ca afara era racoare (noapte cel putin) si s-au mai racorit acolo.

in rest recomand.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de carmenalois : 27.09.2009 19:59:53
    Charmlusha

Citat Postat de godzy Vezi mesajul
    Pai din vorba te face. Una vorbeste si alta face la sfarsitul nuntii. Cand te interesezi iti spune ca ai incluse in meniu suc si apa iar cand platesti te uiti ca trebuie sa platesti pana si chiflele de pe masa si cafelele.
    Atentie la cum faceti meniu daca va hotarati sa faceti la acest local de hoti.
    sunt de acord cu tine....sa nu o mai domnim atat....ca nu se poate numi doamna...sincer si eu trebuie sa merg la o nunta acus....mi-e greata sincer sa calc in restaurantul ei....dar obligatia e obligatie...

Inregistrat
    07.02.2010

Exclamation Re: Royal Garden

Citat Postat de Madutzika Vezi mesajul
    Concret....a avut cineva nunta in salonul mare de la royal garden? ma intereseaza mancarea cum a fost si servirea... dar nu din auzite...cine a fost acolo. va rog mult. e cam singurul restaurant destul de incapator pt nunta mea!
    Buna Madutza referitor la intrebarea ta!Este o alegere foarte buna restaurantul Royal Garden mai ales in salonul imperial sau salonul golden.Eu am fost la ambele si au iesit foarte reusite si toti au fost multumiti nu te lua dupa gurile rele ce spun asta doar din invidie.E un restaurant foarte bun cu mancare foarte buna zici ca e facuta in casa.Sa fie intr-un ceas bun nunta si mergi cu incredere la acest restaurant.Hai te pup sa ne spui ce ai stabilit

Inregistrat
    27.02.2010

eu am avut nunta anul trecut in iulie pe 11 la salon lila si am fost f multumita, a iesit totul super, numai cuvinte de lauda pot adresa.am auzit si eu si citit multe rele inainte de nunta si eram f preocupata, dar nu s-a adeverit nimic din ceea ce se spusese de rau. Dna Raducanu,pe care o vorbeau mandrele pe aici este o doamna in adevaratul sens al cuvantului, ceea ce am vorbit asta a si fost la nunta. am avut destui invitati si toti au adresat cuvinte de lauda. INVIDIA ii macina pe unii si din cauza asta spun multe. Recomand restaurantul din toata inima pt cei care vor sa aiba o nunta de vis.

Inregistrat
    27.02.2010

Citat Postat de godzy Vezi mesajul
    Pai din vorba te face. Una vorbeste si alta face la sfarsitul nuntii. Cand te interesezi iti spune ca ai incluse in meniu suc si apa iar cand platesti te uiti ca trebuie sa platesti pana si chiflele de pe masa si cafelele.
    Atentie la cum faceti meniu daca va hotarati sa faceti la acest local de hoti.
    nu stiu dk ai facut nunta acolo, deci nu iti pot spune ca vb in cunostinta de cauza, eu am vorbit cu dna raducanu exact ce e si cum cu meniul, iar sucul se plateste separat, apa minerala in fct de cat se consuma, si cafelele la fel, iar chiflele nici nu le-am platit.dk tot faci afirmatiile astea le poti sustine?

Inregistrat
    27.01.2010

Post Royal Garden Bacau

Buna,
    ce informatii recente aveti despre restaurantul Royal Garden Bacau.
    A facut cineva nunta la salonul Imperial? Ce parere aveti?

Inregistrat
    26.10.2009

Implicit Re: restaurant Royal Garden Bacau

Este un restaurant deschis pe 1 ianuarie 2010, prea multe evenimente nu s'au tinut acolo, inca. Sala este SUPERBA, cred ca este cea mai placuta din BC. Din discutiile pe care le'am avut cu patroana acestui restaurant, meniul este si el in ton cu sala.

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us