Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 34

Subiect: Royal Garden

Inregistrat
    13.08.2009

Unhappy Re: Royal Garden

La cate am citit ma ingrozeste ca se apropie nunta mea la Royal Garden.Nu stiu cat e meniul dar noua ne-a spus anul trecut ca apa si sucul e inclus in meniu. Sper sa nu am surprize! E tarziu acum sa caut alt restaurant!

Va rog ajutati-ma!Ce sa fac?

Implicit Re: Royal Garden

Citat Postat de bolfilica Vezi mesajul
    La cate am citit ma ingrozeste ca se apropie nunta mea la Royal Garden.Nu stiu cat e meniul dar noua ne-a spus anul trecut ca apa si sucul e inclus in meniu. Sper sa nu am surprize! E tarziu acum sa caut alt restaurant!

Va rog ajutati-ma!Ce sa fac?
    Nu ar trebui sa iei tot de "buna" si cel mai bine e sa mergi acolo si sa vorbesti direct cu ei si cu ce variante de meniuri au. Vor fi dintotdeauna pararei bune si mai putin bune.

Inregistrat
    13.08.2009

Multumesc pentru sfat!Am sa merg sa vad pentru ca noua anul trecut ne-a zis ca un suc si o apa e inclusa in meniu de persoana.

Inregistrat
    13.08.2009

Cool Re: Royal Garden

Meniul e 160 lei fara apa si fara suc. Ca poate un invitat nu bea suc iar altul bea prea mult si la apa la fel.Precizez ca sucul e 6 lei.
    E OK?

Inregistrat
    13.08.2009

Smile Re: Royal Garden

Are cineva poze de la restaurantul Royal Salon Lila? Cineva care a avut nunta acolo. Va rog! Mi-ar fi de ajutor pentru a ma hatara la culorile pentru decoratii.
    Va multumesc si astept pozele cu nerabdare!

Inregistrat
    13.08.2009

Smile Re: Royal Garden

Nu e nimeni sa fi facut nunta la ROYAL GARDEN?

Inregistrat
    25.04.2010

Post Re: Royal Garden

singurul lucru care nu mi-a placut la Royal Garden e intrarea.. :P
    noua ne-a spus k meniul pentru la anul e intre 160 -180, un pret normal pt Bacau
    E bine pentru cine are invitati multi..

Inregistrat
    09.02.2011

Buna,
    Anul trecut fratele meu a avut nunta la Royal Garden, salonul lila.E un restaurant foarte frumos, spatios...nu am ce comenta in privinta asta....insa nu as recomanda la nimeni acest restaurant. Si eu sunt in cautarea unui restaurant (voi avea nunta la anu), dar stiu ca nu voi avea acest restaurant ca optiune. De ce? Pai...totul e scump la ei. Bautura racoritoare trebuie sa o iei de la ei (asa scrie in contract), si au niste preturi (exp: apa minerala 0,5 l = 6 lei, cafea =6 lei) si cand faci o nunta in luna lui cuptor crede ma ca se aduna ....servirea- te chinuiai sa cauti un chelner sa mai ceri un suc o apa ("asa de atenti erau"), si cate meniuri comanzi trebuie sa le platesti pe toate. Si macar daca ti le-ar da, pt ca le-ai platit ...dar nu, dimineata dupa nunta desi nu au venit toti invitatii (din pacate) ne-au mai dat poate vreo 3 meniuri doar aperitiv si putin tort.
    Nu vreau sa sperii pe nimeni doar spun exact ce am vazut si trait.

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us