Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 34 din 34

Subiect: Royal Garden

Inregistrat
    26.06.2012

Implicit Re: Royal Garden

Citat Postat de d_ellya85 Vezi mesajul
    Buna fetelor!!Ne gandeam sa facem nunta la anul(2013) la restaurantul Royal Garden.Am auzit ca mancarea este buna si am vazut cateva poze cu sala lila care mi s au parut ok.E cineva care si-a facut nunta anul acesta acolo???Poate sa mi dea cateva sfaturi,pareri,impresii???Multumesc
    Am fost la o cununie, in oct 2011, totul a fost organizat bine, nu am cautat nod in papura de genul "lumina de la baie" Am discutat cu mirii si au spus ca s-au inteles perfect, chiar nu a fost cazul sa fie o parte implicata suparata ..... Mai merg la o nunta pe 29 iulie, am sa revin cu amanunte ca in aceiasi situatie ca si tine sunt si eu

Inregistrat
    01.09.2013

Implicit Re: Royal Garden

Citat Postat de alexandrapescarus Vezi mesajul
    Am avut nunta la salonul Imperial pe 26 Mai . Totul a decurs impecabil , de la sfaturile doamnei Raducanu care au fost de mare folos pana la petrecerea in sine ... mancarea foarte foarte buna , ospatarii foarte atenti, cocktailurile de succes si multe altele .

Nu pot decat sa ii multumesc din suflet pentru tot ajutorul acordat , pentru corectitudine si pentru sprijin .

Daca cineva doreste detalii amanuntite ma poate contacta pe privat .
    Buna,

imi cer scuze ca te deranjez. Am citit intr-un post ca ai avut nunta la salonul Imperial de la Royal Garden in 2012. Ai vrea sa imi dai mai multe informatii despre cum a fost sala, meniuri, ospatarii, preturile, baia si tot ce imi poate fi util ca sa ma decid daca sa merg la sigur sau nu? Eu o sa am nunta in august 2015 si trebuie sa decid locatia, deci chiar mi-ai fi de mare ajutor. Sala imi place chiar foarte mult dar as vrea sa fie totul ok.
    Sper sa primesc raspuns de la tine.

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us