Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 34

Subiect: Royal Garden

Inregistrat
    08.03.2009

Implicit Royal Garden

Concret....a avut cineva nunta in salonul mare de la royal garden? ma intereseaza mancarea cum a fost si servirea... dar nu din auzite...cine a fost acolo. va rog mult. e cam singurul restaurant destul de incapator pt nunta mea!

Inregistrat
    12.05.2009

Implicit Re: Royal Garden

te referi la restaurantul royal garden din bacau?

Inregistrat
    18.05.2009

Mancare a fost buna dar citeste mai multe pe restaurant racole.

Inregistrat
    08.03.2009

Ce sa zic?
    \eu am fost acolo si patroana mi-a vb f frumos!

Inregistrat
    15.10.2007

Citat Postat de Madutzika Vezi mesajul
    Concret....a avut cineva nunta in salonul mare de la royal garden? ma intereseaza mancarea cum a fost si servirea... dar nu din auzite...cine a fost acolo. va rog mult. e cam singurul restaurant destul de incapator pt nunta mea!
    buna madalina.....ce faci???...... nu stiam ca te-ai hotarat sa te casatoresti......Casa de piatra!!!......cam cate persoane vor fi la nunta ta pentru ca mai sunt si alte restaurante incapatoare si frumoase....pupici

Inregistrat
    18.05.2009

Pai din vorba te face. Una vorbeste si alta face la sfarsitul nuntii. Cand te interesezi iti spune ca ai incluse in meniu suc si apa iar cand platesti te uiti ca trebuie sa platesti pana si chiflele de pe masa si cafelele.
    Atentie la cum faceti meniu daca va hotarati sa faceti la acest local de hoti.

Inregistrat
    31.05.2009

Implicit Royal Garden Bacau

Buna fetelor!

Mai aveti ceva informatii despre restaurantul Royal Garden salon gold? Am si eu nunta intr-o luna jumate acolo si as vrea sa fiu pregatita cand ma voi intalni cu "doamna". Am citit toate mesajele de pana acum.

Mai are cineva informatii noi din ultimele luni?

Multumesc!

Inregistrat
    31.05.2009

Exclamation Royal Garden Bacau

Buna!

Poate sa imi spuna si mie vreo miresica cateva impresii despre restaurantul Royal Garden din Bacau?

Voi fi si mireasa in 1 luna jumate si ma intereseaza cat mai multe detalii si experiente de-ale vostre.

Multumesc!

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us