Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 283

Subiect: Ziar de nunta / Prezentare powerpoint cu mirii

Inregistrat
    11.08.2006

Post Ziar de nunta / Prezentare powerpoint cu mirii

Ce ziceti daca la nunta ar fi un fel de ziar sau o revista de cateva pagini cu articole despre miri? Un articol ar putea fi desemnat parintilor...sau cu intervuri luate prietenilor mirilor...cu poze...glume...chiar reteta iubirii, etc.
    Mie mi-ar place mult, si ma gandesc cum sa fac. Ce ziceti?
    Aici sunt cateva poze cu exemple
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    12.07.2006

Implicit Re: Ziar de nunta

Citat Postat de salomeeaf
    Ce ziceti daca la nunta ar fi un fel de ziar sau o revista de cateva pagini cu articole despre miri? Un articol ar putea fi desemnat parintilor...sau cu intervuri luate prietenilor mirilor...cu poze...glume...chiar reteta iubirii, etc.
    Mie mi-ar place mult, si ma gandesc cum sa fac. Ce ziceti?
    Aici sunt cateva poze cu exemple
    eu am facut cununia civila pe 14 februarie si am dat interviu in ziar si tv, bineinteles ca toti din familie si-au cumparat ziarul (am facut vanzare buna publicatiei ), deci nu ar fi fost complicat sa avem un articol asa cum ai zis tu...
    totusi noi am avut caiet de impresii, in care toti invitatii de la nunta ne-au scris tot ce au dorit...impresii de la nunta, urari, etc...am fost foarte emotionati cand am vazujt ce ne-a scris lumea...( am o poza si in album)
    oricum e buna si ideea ta cu ziarul...insa noi am preferat sa ii lasam pe fiecare sa ne scrie

Buna Salomeeaf!

E super ideea! Am vazut asa ceva la o nunta in UK si la una din Geramania.
    O prietena foarte buna de-a miresei a adunat fotografii cu cei doi miri de cand erau copii si pana la nunta, i-a rugat pe prietenii apropiati si pe rude sa scrie tot felul de articole, poezioare, mesaje si alte texte hazlii pe care le-a aranjat frumos intr-o revista. Cel mai extraordinar a fost faptul ca era o revista ca cele din comert, glossy, cu nume si titluri pe coperta, iar reclamele din interior erau de fapt fotografii cu cei doi miri. Pe coperta din spate era o fotografie alb-negru cu cei doi miri, ziceai ca e o reclama adevarata la un parfum.
    Ar fi foarte frumos sa primesti asa o surpriza de la cei apropiati. Sugereaza-i si tu domnisoarei de onoare sau unei prietene apropiate sa se ocupe de o asemenea revista. Sunt sigura ca va iesi extraordinar.
    Multa bafta si nunta de vis!

Inregistrat
    07.02.2005

Super ideea, dar daca sugerezi cuiva deja nu mai are farmec ... asa ti-o faci tu pe gustul tau direct . as visa si eu la asa prieteni, care sa umble pe net dupa idei faine pt nunta mea ... Faina idee oricum. eu am avut caiet de impresii dar nu a scris multa lume ca eu am uitat complet de el, cred ca am numai cateva pagini de la tineri, dar n-a iesit ce am vrut. ca sa vezi 20 de pag cu "sa fiti fericiti", "casa de piatra", "ce frumosi ati fost" e plictisitor -pt mine cel putin - si tinzi sa crezi ca ti-au scris-o pt ca asa se face. la concluzia asta am ajuns dupa nunta

Inregistrat
    07.02.2005

Smile Re: Ziar de nunta

si mie mi se pare o idee dragutza, numa ca cred ca ar dura f mult timp si eu una n-as lasa pe alrcineva sa o faca pentru mine....la noi a fost un pic diferit, la sf serii - dupa ce am ciocnit cu toata lumea, cameramanul a trecut pe la fiecare si i-a rugat sa spuna cateva impresii/urari pentru miri, a iesit f dragutz si ne-am ales si cu urari de genul : "sa avem o casa de k*t sa nu se bage nimeni niciodata in ea"

Inregistrat
    07.02.2005

dragutza foc ideea, dar trebuie si un pic muncita.....spor la pregatiri
    vladutz cel inaltutz!!!

Inregistrat
    28.07.2006

buna salomeea. stiu de la o prietena care e la jurnalism ca exista un program special pt a scrie in formatul unui ziar, se numeste quark. incearca sa-l download-ezi, poate te ajuta cu ceva, asta in cazul in care vrei sa ai formatul unui ziar, cu coloane, cu poze atasate etc. succes, e o idee f interesanta!

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de alecsa
    buna salomeea. stiu de la o prietena care e la jurnalism ca exista un program special pt a scrie in formatul unui ziar, se numeste quark. incearca sa-l download-ezi, poate te ajuta cu ceva, asta in cazul in care vrei sa ai formatul unui ziar, cu coloane, cu poze atasate etc. succes, e o idee f interesanta!
    numai pana inveti sa lucrezi cu el te apuca nervii. e destul de compicat. cred ca poti folosi word (gasesti pe net template-uri pt newsletere si le poti folosi pe alea - da search dupa office templates). oricum ideea e draguta

Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us