Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 22

Subiect: Restaurante in Turda

Inregistrat
    09.03.2009

Implicit Restaurante in Turda

Am observat ca nu prea sunt discutii aici despre locatiile in care se pot organiza nunti in Turda...si sunt convinsa ca ar fi persoane interesate.
    Deci asteptam pareri, experiente personale, sfaturi etc.

Inregistrat
    09.03.2009

Implicit Re: Restaurante in Turda

Am uitat sa mentionez...eu intentionez sa fac nunta la Sun Garden, asa ca astept cu mare-mare interes detalii (sper sa fin doar de bine)

Inregistrat
    20.07.2008

Duminica 17.05.09 voi merge la o nunta acolo.
    Iti voi comunica impresiile

Inregistrat
    05.05.2009

Salut! Si eu imi caut locatie pentru anul viitor si am ramas impresionata de pozele de pe site-ul lor. Inca n-am ajus sa vorbesc cu cei de acolo sau sa vad sala de aproape, dar cred ca o sa mergem saptamana asta. Intre timp imi poti spune cam ce capacitate are sala, pretul meniului pentru anul viitor si cam ce ti-au mai spus in rest? (asa ca sa stiu la ce sa ma astept )
    Multzu!

Inregistrat
    09.03.2009

N-am mai intrat pe forum de ceva vreme...m-am gandit ca ar fi bine sa nu incep deja sa ma gandesc f.mult la nunta, nu de alta, dar nu vreau emotii inca

imagecam, cum a fost la nunta?

andreea_moo, unde te-ai hotarat pana la urma sa aiba loc evenimentul?

Inregistrat
    21.03.2010

Daca este vreo miresica care face nunta in Turda sau a facut deja, orice informatie e binevenita, inca suntem in cautare, am fost deja la Sun Garden, astept pareri, 1 Mai reusit sa aveti.

Inregistrat
    09.03.2009

La Sun Garden am eu nunta peste o saptamana . Asa ca ma poti intreba de orice informatii ai nevoie despre ei, cel putin pana acum sunt foarte multumita de tot ce am stabilit.

Citat Postat de arryana26 Vezi mesajul
    Daca este vreo miresica care face nunta in Turda sau a facut deja, orice informatie e binevenita, inca suntem in cautare, am fost deja la Sun Garden, astept pareri, 1 Mai reusit sa aveti.

Inregistrat
    02.03.2010

Citat Postat de arryana26 Vezi mesajul
    Am o prietena care face nunta la Milenium si una care face la CSA (unde a fost CSA). Eu am fost la o gramada de nunti la Ceramica; e destul de ok mancarea dar locatia nu imi place de nici o culoare. La cantina de la Agricol am fost dezamagita de tot (mancare, sala). Daca stau sa ma gandesc am fost la cam multe nunti in Turda.
    Eu zic ca depinde ce anume vrei, ca si locatie, nr de invitati, etc.

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us