Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate de la 57 la 63 din 63

Subiect: Rochia de mireasa facuta pe comanda / la croitoreasa in Suceava

Inregistrat
    22.01.2012

Implicit Re: Croitorii - confecționare, modificări rochii de mireasă

buna ziua imi poate da cineva va rooog nr.ul de tel al dnei Adina de langa Sf Ioan ,va rooog

Inregistrat
    12.12.2012

Implicit Re: Rochia de mireasa facuta pe comanda / la croitoreasa in Suceava

Buna.Ai fost multumita de rochita?Imi poti trimite te rog niste detalii despre croitoreasa?Merci

Inregistrat
    23.10.2011

Buna tuturor! saptaman viitoare trec prin Suceava. Si ma gandeam sa trec prin celebrul Bazar! A fost cineva pe acolo recent? care mai sunt preturile pentru rochii de mireasa? au sarit de 1500 lei? sau gasesc si ceva dragut dar mai ieftin?
    Va pup si spor la pregatiri!

Inregistrat
    04.05.2012

Buna...stie careva de o anume doamna Vera din bazar pt rochite? multumesc.

Inregistrat
    19.08.2013

Citat Postat de AncaBlueyes Vezi mesajul
    Buna tuturor! saptaman viitoare trec prin Suceava. Si ma gandeam sa trec prin celebrul Bazar! A fost cineva pe acolo recent? care mai sunt preturile pentru rochii de mireasa? au sarit de 1500 lei? sau gasesc si ceva dragut dar mai ieftin?
    Va pup si spor la pregatiri!
    Buna! Eu am fost de curand in bazar la suceava si mi-am si gasit rochita de mireasa. preturile variaza de pe la 600 de lei la 1800 poate chiar 2000. Eu am nunta abia in iulie, dar rochita era asa de frumoasa si bine croita incat nu am putut sa nu o cumpar.

Sunt cateva magazine unde poti sa iti faci linistita la comanda si croitoresele sunt foarte de treaba. In centru langa cinema modern e un magazine cu rochii frumoase si destul de ieftine. Fac si la comanda sau modifica dupa indicatii.

Inregistrat
    21.01.2011

Buna. Daca stie cineva o croitoreasa din Suceava sau imprejurimi, care cauta loc de munca rog sa i dati nr meu pentru contact. O744.542.437. Multumesc

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us