Pagina 3 din 121 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 967

Subiect: Discutii despre sanatate

Inregistrat
    06.07.2006

Implicit Re: sanatate

Citat Postat de ancastoian
    Ma suni ca ai tel meu si ne vedem!
    Ok..multumesc..si scuze pentru insistenta..esti foarte draguta..si abia astept sa ne vedem..

Inregistrat
    07.02.2005

Da, nu o sa fie usor.Trebiue sa luptam sa iti schimbi modul de viata.Esti din Buc?
    Din Sibiu
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Citat Postat de viviana
    Din Sibiu
    Nu stiu daca ai acolo un bazin pt inot dar o sala de forta trebuie sa fie, nu? Trimite-mi mp si vorbim in detaliu

Inregistrat
    04.07.2006

Si eu am probleme dar nu cu greutatea ci cu dificultati de respiratie. Mi se pare ca nu trag aer destul si atunci ma panichez si ma apuca plansul. Si incerc sa casc si nu reusesc...a mai patit cineva asa ceva???

Citat Postat de Catalina_Maria
    Si eu am probleme dar nu cu greutatea ci cu dificultati de respiratie. Mi se pare ca nu trag aer destul si atunci ma panichez si ma apuca plansul. Si incerc sa casc si nu reusesc...a mai patit cineva asa ceva???
    De cand ai simptomele astea?

Inregistrat
    20.09.2006

Citat Postat de Catalina_Maria
    Da, Catalina, exact acelasi lucru mi se intampla si mie de cateva zile. Am mai avut si anul trecut o perioada in care mi se parea ca nu pot respira bine. Dar acum parca e mai accentuat. Nu pot sa casc, iar cand reusesc e super bine. Si tot oftez. Ma intreaba oamenii de ce oftez iar eu zic ca asa respir eu...
    Nu stiu de la ce este… am avut anul trecut o operatie, inainte de care mi-au facut EKG si a iesit bine. Eu zic ca sunt sanatoasa, dar nu inteleg de unde problema asta… Am observat ca afara respir ceva mai bine, mai ales de cand e mai frig…
    Nu te mai panica, nu ajuta la nimic, doar dauneaza!
    De-abia astept sa vad ce parere are Anca despre asta, la medic nu am fost

Inregistrat
    20.09.2006

Oare ar putea fi si de la poluare... ? In week-end merg la munte, va spun daca e vreo diferenta.

Inregistrat
    09.08.2006

De cand ai simptomele astea?
    Am o mare rugaminte la tine, daca stii un medic ginecolog bun,care sa poata asista si la nastere.
    Eu am trecere la un spital, au sectie buna de gineco dar medicii de acolo nu cred sa colaboreze cu vreo maternitate.
    Te rog mult!

Pagina 3 din 121 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us