Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate de la 81 la 86 din 86

Subiect: Florarii, furnizori si depozite de flori in Braila

Inregistrat
    07.02.2013

Implicit Re: Florarii, furnizori si depozite de flori in Braila

Spuneti-mi va rog, cand ar trebui sa-mi comand buchetul de mireasa? Sau trebuie sa apelez la vreo firma si pentru alte aranjamente din ziua nuntii? Cu cat timp inainte de nunta se fac toate astea?
    Multumesc.

Inregistrat
    16.04.2009

Citat Postat de ely_elena Vezi mesajul
    Spuneti-mi va rog, cand ar trebui sa-mi comand buchetul de mireasa? Sau trebuie sa apelez la vreo firma si pentru alte aranjamente din ziua nuntii? Cu cat timp inainte de nunta se fac toate astea?
    Multumesc.
    Eu am vorbit cu cea care s-a ocupat de flori si aranjamente cam cu 7 luni inainte de nunta. E bine sa vorbesti din timp ca sa fii sigura ca vor gasi florile pe care le vrei.

Inregistrat
    07.02.2013

Multumesc Zorzonica. Am gasit pe cineva care ne-a recomandat o firma de gen si vom trece pe la ei in viitorul apropiat. Eu as vrea buchetul sa aiba cale mov.Voua cum vi se pare?

Inregistrat
    21.11.2011

Citat Postat de ely_elena Vezi mesajul
    Multumesc.
    Eu am vb cu o florareasa din piata concordiei cu vreo 2-3 sapt inainte de nunta. Eu am mers pe crizanteme cu trandafiri, pt ca n-am vrut sa imi complic existenta sau sa investesc prea mult in buchetele de flori.
    Noi nu am avut nevoie de alte aranjamente, dar stiu ca tipa se ocupa si de aranjamente.

Inregistrat
    04.07.2011

Buna..m-ar interesa si pe mine sa gasesc pe cineva care sa imi faca o oferta frumoasa la flori.
    Voi aranjati si restaurantul cu flori naturale?

Inregistrat
    23.05.2013

miresici din Braila, dupa ce am facut buchetele pt nunta mea si am decorat lumanarile si sala, m-a prins microbul si am inceput sa fac asta si pt alti miri, asa ca daca vreti putem colabora pt a va umple de flori nunta - fie ca aveti nevoie doar de sfaturi pt a va face singure aranjamente/buchete fue ca vreti sa le fac eu... ma gasiti pe Facebook pe pagina Shabby Chic Flowers - aranjamente florale Olt si Braila

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us