Pagina 2 din 218 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1737

Subiect: Fotografi in Constanta

Implicit Re: Fotografi Si Cameramani

Citat Postat de mariuca29 Vezi mesajul
    Fetelor sunt fericita,am rezolvat problema cu fotograful si cameramanul.Am ales o firma de care cu siguranta voi fi multumita,dupa ce am vazut ce pot face.
    vroiam sa te rog daca imi poti da si mie pe privat sau aici un numar de telefon si o persoana de contact al celor cu filmatul.si daca imi poti spune si ce pret ti au dat tie si ce include in pret...multumesc mult si spot la pregatiri.

Citat Postat de constantinescumathias Vezi mesajul
    vroiam sa te rog daca imi poti da si mie pe privat sau aici un numar de telefon si o persoana de contact al celor cu filmatul.si daca imi poti spune si ce pret ti au dat tie si ce include in pret...multumesc mult si spot la pregatiri.
    I-am ales pe cei de la digitalassion si pt foto si pt video,ti-am trimis pe mail oferta,sper sa-ti fie de folos,pt orice detaliu nu ezita!

va multumesc pentru sfat. sper ca pana ajung si eu acasa sa mai pot gasi un camaraman care sa imi placa cum monteaza ce a filmat la nunta. fotograful l am gasit si e ok, mai am cameramanul.pupici

Inregistrat
    09.03.2007

inca nu avem cameraman!!!

Am fost la targ in week`end. Nu erau decat vreo 3 , digitial passion care in continuare mi se par extrem de scumpi chiar dk sunt f buni (15 mil) , un freelancer (8 mil) care nu mi-a inspirat prea multa incredere si o firma hollywood smth ... care aveau un pret cat de cat ok (9 mil) , dar mi s-au parut oricum mult sub digital passion cel putin pe partea de montaj ca filmarea era ok ... insa nu stiu daca se merita diferenta ... a mai auzit cineva de ei , a fakut cineva k ei .. etc ?!

Inregistrat
    09.03.2007

yupiii ... am rez pana la urma , digital passion it is ... a vb cineva pt noi care-i stia si-am obtinut inca un bonus fata de ce discutasem , asa ca i-am luat ca sa zic asa :P pe ei ii vroiam , dar initial erau f scumpi :P

Inregistrat
    06.01.2007

buna fetelor ! in primul rand vreau sa va salut pt k sunt noua pe aici! in al doilea rand vreau sa va intreb dc a auzit vreuna din voi de cei de la NIROFOTOVIDEO ? eu i-am vazut la targ si mi-a placut oferta lor : FOTO 700 ron( 200 poze , marimea 15/21, cd cu aprox 500 de poze, 1 tablou si 1 rama) , iar pt filmat 750 ron. folosesc aparate Canon. vreau sa stiu dc a mai lucrat careva cu ei, si cum sunt. va ,multumesc si astept rasp vostru

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de undeshila Vezi mesajul
    yupiii ... am rez pana la urma , digital passion it is ... a vb cineva pt noi care-i stia si-am obtinut inca un bonus fata de ce discutasem , asa ca i-am luat ca sa zic asa :P pe ei ii vroiam , dar initial erau f scumpi :P
    am vazut ca au mai multi fotografi pe acolo, pe cine ati ales ptr poze si filmre?

Inregistrat
    06.03.2007

Salut kamy da-mi si mie nr lui martinez urgent.am nevoie de un fotograf la nunta.
    credeti ca exista mai ieftin de 7 mil si sa fie cat de cat calitativ?
    Vreau si un cameraman bun daca aveti idee....dar s afie tot asa 7 milioane sau 8 milioane ca nu prea am cu ce.................
    repede pls!

Pagina 2 din 218 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us