Pagina 3 din 218 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1737

Subiect: Fotografi in Constanta

Inregistrat
    06.03.2007

Implicit Re: Fotografi Si Cameramani

Citat Postat de dani19_10dani Vezi mesajul
    buna!si eu am fost la digital ,sunt f buni dar si f scumpi(acum depinde eu nu-mi pemit sa dau atat de mult),m-am tot interesat si pana la urma am gasit cu12mil filmatul+120 de poze facute album+negativele+2randuri de dvd-uri..si au fost recomandati de cineva la care au filmat si au pozat..am inteles ca sunt f buni acum..mai multe detalii iti pot spune cand o sa vad ceva concret..
    te rog mult de tot sa imi dai si mie nuamrul lor,sunt in pana cu banii

Inregistrat
    06.03.2007

Vreau si eu nr lui Cristian Martinetz.pe privat cine il are?Parca era cineva care zicea ca il stie.
    MI-am gasit cameraman e bunicel costa 250 euro si vestea buna este ca o sa ma filmeze si la cununia civila,acum pe 1 iunie!!!
    Mai am de rezolvat cu pozele.

Inregistrat
    06.05.2007

Implicit filmare si poze la nunta

cine va face pozele si filmul nuntii?stiti pe cineva? cat va ia?cat e de bun??ca eu nu prea am noroc...

Implicit Re: filmare si poze la nunta

eu il stiu pe adi care ne a filmat si fotografiat noua . sunt super pozele . daca vrei vb pe privat.

Inregistrat
    25.01.2007

Implicit Re: filmare si poze la nunta

Ai dreptate constantinescumathias. Adi e foarte bun. La noi doar a filmat dar am fost foarte multumita de ce a iesit.

Inregistrat
    07.12.2006

Buna,

Am avut nunta pe 2 iunie si in sfarsit am intrat in posesia pozelor si a filmului.
    Au iesit foarte, foarte bine. L-am avut ca fotograf pe Iulian Verisan si am vazut in mesajele de mai devreme ca au fost si persoane nemultumite. Eu, personal, il recomand din toata inima pentru ca a facut o treaba foarte buna si sunt foarte multumita de calitatea pozelor.

am atasat cateva poze de la nunta.

Casa de piatra tuturor!
    Imagini atasate Imagini atasate

Puteti sa imi spuneti si mie, la nunta fotograful sta toata noaptea sau doar pana la restaurant?

Citat Postat de kamy Vezi mesajul
    Puteti sa imi spuneti si mie, la nunta fotograful sta toata noaptea sau doar pana la restaurant?

depinde cum ai paketul in contract ...normal ar trebui sa stea pana la sfarsitul evenimentului ...citeste contractul cu atentie mare
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Pagina 3 din 218 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us