Pagina 1 din 218 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1737

Subiect: Fotografi in Constanta

Implicit Fotografi in Constanta

Buna fetelor eu consider ca fotografiile si filmul nunti,sunt singurele lucruri cu care ramanem dupa nunta.daca stie cineva o firma ok care se ocupa cu asa ceva AJUTATI-MA!!!!!!!!

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: Fotografi Si Cameramani

Citat Postat de mariuca29
    Buna fetelor eu consider ca fotografiile si filmul nunti,sunt singurele lucruri cu care ramanem dupa nunta.daca stie cineva o firma ok care se ocupa cu asa ceva AJUTATI-MA!!!!!!!!
    Si eu sunt de aceeasi parere. Din cauza asta am vrut un fotograf profesionist si am fost mai mult decat multumita. Uita-te pe pozele din semnatura si daca te intereseaza iti dau datele contact ale lui Cristian Martinetz. Eu il recomand cu multa caldura...

Inregistrat
    13.12.2006

buna fetelor. eu sunt in cautare de fotograf. as vrea unul profesionist care stie foarte bine cum sa-si faca treaba. imi puteti voi recomanda pe cineva? va pup si spor la pregatiri in continuare...

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de adina_2007 Vezi mesajul
    buna fetelor. eu sunt in cautare de fotograf. as vrea unul profesionist care stie foarte bine cum sa-si faca treaba. imi puteti voi recomanda pe cineva? va pup si spor la pregatiri in continuare...
    cei mai buni din cta la ora actuala sunt cei de la digital passion..
    Ultima editare de prapadeala : 22.02.2009 14:09:28 Motiv: website

fetelor spuneti mi si mie cat va cerut martinetz pt ca eu una m am intalnit cu el si mi8 a fixat un pret de 8 milioane in care nu intra nimik, totul il platesc dupa..adica fotografii si albume .va rog spune ti mi ca eu sunt in dubii daca sa il iau sau nu
    va multumesc

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de constantinescumathias Vezi mesajul
    fetelor spuneti mi si mie cat va cerut martinetz pt ca eu una m am intalnit cu el si mi8 a fixat un pret de 8 milioane in care nu intra nimik, totul il platesc dupa..adica fotografii si albume .va rog spune ti mi ca eu sunt in dubii daca sa il iau sau nu
    va multumesc
    Buna,

Si noi tot atat am platit si mi se pare un pret corect pt munca pe care o face. Noi asta am cautat de fapt, un profesionist. Dar ramane la aprecierea fiecaruia. Am comparat munca lui, albumele sale cu pozele facute de alti fotografi mult mai ieftini.... nu am mai ezitat nicio secunda.
    Bafta multa.

Inregistrat
    30.09.2006

eu mi-am arvunit cu 400 euro filmat+foto de la o firma ale carei poze le-am vazut la o prietena; in mod normal oferta era de 6.5 mil poze si 9 filmat dar am negociat cu ei sa le dau toti banii la inceput si acum astept un raspuns final dar in principiu au acceptat asa; mi se pare un pret convenabil fata de tot ceea ce am vazut mai ales ca pozele pe care le-am vazut aveau un ceva...niste unghiuri mai deosebite, pozitii mai putin conventionale...si in plus si calitate; daca sunteti interesate de nr de telefon PM

trimite mi si mie te rog un mesaj pe privat cu datele fotografului tau
    vreau sa vad cum sunt
    multumesc

Pagina 1 din 218 1231151101 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us