Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 41

Subiect: Medic Oftalmolog in Iasi

Inregistrat
    31.07.2009

Implicit Re: Medic Oftalmolog in Iasi

Dr Chiselita : Spitalul Sf Spiridon
    Dr Galan : Are clinica particulara in Tatarasi
    Dr Dimofte si Dr Tarasi au clinica particulara in Podu Ros cum te duci inspre Tesatura (Tesatura e pe partea stanga, cabinetul este intre Podu Ros si Tesatura pe partea dreapta)

Inregistrat
    07.02.2007

Citat Postat de mgm0110 Vezi mesajul
    Dr Chiselita : Spitalul Sf Spiridon
    Dr Galan : Are clinica particulara in Tatarasi
    Dr Dimofte si Dr Tarasi au clinica particulara in Podu Ros cum te duci inspre Tesatura (Tesatura e pe partea stanga, cabinetul este intre Podu Ros si Tesatura pe partea dreapta)
    Dr. Chiselita are si cabinet, Oftaprof, in Tatarasi.

Inregistrat
    13.11.2008

Mersi de info fetelor, insa pana sa vad mesajul vostru am ajuns la un cabinet din Tatarasi care nici macar nu stiu cum se cheama, dar auzisem ca dr ar fi ok. Maine merg din nou, e posibil chiar sa nu mai trebuiasca sa port ochelari de vedere, ceea ce nu poate decat sa ma bucure.

Inregistrat
    01.05.2009

Cat costa consultatia la Dna dr. Galan?
    Iti trebuie trimitere, de la medicul de familie?
    Multumesc, anticipat.

Inregistrat
    13.11.2008

Stie cineva cum se numeste cabinetul din Tatarasi Flora de langa pizzeria El Croco si ce medic este acolo?

Inregistrat
    12.08.2008

Fetelor, unde ma sfatuiti sa merg pentru a-mi pune lentile de contact?Eu port ochelari de ceva ani, insa la nunta nu vreau deloc sa accept ochelarii, asa ca sper sa pot sa port lentile de contact. Si cum stiu ca trebuie purtate ceva timp pana se obisnuieste ochiul cu ele, vreau sa rezolv aceasta problema cat de curand. So, stie cineva un medic bun si cu preturi bune la lentile?

Inregistrat
    23.04.2009

Citat Postat de iulika Vezi mesajul
    Fetelor, unde ma sfatuiti sa merg pentru a-mi pune lentile de contact?Eu port ochelari de ceva ani, insa la nunta nu vreau deloc sa accept ochelarii, asa ca sper sa pot sa port lentile de contact. Si cum stiu ca trebuie purtate ceva timp pana se obisnuieste ochiul cu ele, vreau sa rezolv aceasta problema cat de curand. So, stie cineva un medic bun si cu preturi bune la lentile?
    Eu iti recomand Transparenta, langa parculetul din fata la Europa, cum cobori spre biserica armeana. E unul dintre cele mai bune centre.

Inregistrat
    12.08.2008

Citat Postat de Anmyo Vezi mesajul
    Eu iti recomand Transparenta, langa parculetul din fata la Europa, cum cobori spre biserica armeana. E unul dintre cele mai bune centre.
    Da, stiu si eu de transparenta...insa am impresia ca acolo au si niste preturi maricele. Oricum, ma voi interesa. Multumesc

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us