Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 46

Subiect: Chiciu

Inregistrat
    19.03.2009

Post Chiciu

vreau niste poe cu restaurantul chiciu din calarasi daca poate sa maajue cineva va rog

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: restaurantul chiciu din calarasi

Citat Postat de Valentina0309 Vezi mesajul
    vreau niste poe cu restaurantul chiciu din calarasi daca poate sa maajue cineva va rog
    pai l-au terminat??????
    eu stiam ca inca nu...poate ma lamuresti
    vladutz cel inaltutz!!!

Inregistrat
    19.03.2009

Thumbs up Re: restaurantul chiciu din calarasi

cel vechi dar mai am 3 sapt pana la nunta si l-am vizitat mersi oricum

Inregistrat
    08.12.2009

Implicit Re: restaurantul chiciu din calarasi

Vechiul restaurant nu imi place. Iar meniul nu mi-a placut

Inregistrat
    15.01.2010

Implicit Re: Restaurantul Chiciu

La Baden am auzit ca este elegant dar cam inghesuit, iar restaurantul vechi Monica, desi e un stil rustic, ringul de dans mi s-a parut mic, lumina slaba, iar meniul la fel.

Inregistrat
    22.02.2010

la chiciu si imperial este mancarea f proasta....va spun din propria exp...in plus la chiciu vesela ciobita si conditii nu tocmai igienice...raportat calitate pret....nu se merita..mai bine mai asteptati un an si cautati altceva

Inregistrat
    03.05.2010

buna ziua! ma numesc stan livia adina. o sa am nunta la restaurant Baden pe data de 3 iulie 2010. acum 1 an cand am inceput sa cautam local am vizitat toate localurile posibile din calarasi. va asigur ca acesta pe care l-am ales este cel mai frumos, elegant, amenajat cu f f f mult bun gust. mancarea este f buna ( am fost la cateva nunti aici), servirea ireprosabila.... cei care au localul sunt f comunicativi si raspund cu promptitudine tuturor intrebarilor si cererilor adresate de cei interesati sa inchireze.
    la polul opus se afla restaurant Queen, inghesuit, uratel cu servire sub orice critica. am fost la o nunta in 2009 acolo. am mancat cu o SINURA furculita si un SINUR cutit de la aperitiv pana la desert. am avut un SINGUR pahar de la inceput pana la sfarsit. ORIBIL!!!!!!!!!!! servirea era sub orice critica ptr ca tb sa te impinga toata lumea din spate....nu puteam iesi de la masa ptr ca presupunea sa-i lovim pe ceilalti cu scaunul.....oribil!!!!!!!

Inregistrat
    11.01.2008

Citat Postat de stanlivias Vezi mesajul
    buna ziua! ma numesc stan livia adina. o sa am nunta la restaurant Baden pe data de 3 iulie 2010. acum 1 an cand am inceput sa cautam local am vizitat toate localurile posibile din calarasi. va asigur ca acesta pe care l-am ales este cel mai frumos, elegant, amenajat cu f f f mult bun gust. mancarea este f buna ( am fost la cateva nunti aici), servirea ireprosabila.... cei care au localul sunt f comunicativi si raspund cu promptitudine tuturor intrebarilor si cererilor adresate de cei interesati sa inchireze.
    la polul opus se afla restaurant Queen, inghesuit, uratel cu servire sub orice critica. am fost la o nunta in 2009 acolo. am mancat cu o SINURA furculita si un SINUR cutit de la aperitiv pana la desert. am avut un SINGUR pahar de la inceput pana la sfarsit. ORIBIL!!!!!!!!!!! servirea era sub orice critica ptr ca tb sa te impinga toata lumea din spate....nu puteam iesi de la masa ptr ca presupunea sa-i lovim pe ceilalti cu scaunul.....oribil!!!!!!!
    curios ca la primul tau mesaj te-ai apucat sa ridici in slavi baden-ul si sa critici queen-ul

Life is just luck or badluck...

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us