Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 45

Subiect: Agentii de organizare nunti, decor, jud. Giurgiu

Inregistrat
    11.01.2008

Implicit Re: Mirese din Giurgiu

Fetelor, Alina, dar in Giurgiu inca nu au aparut agentii de organizare nunti? am tot intrebat-o pe mama, dar ea nu a auzit nimic...

Inregistrat
    15.01.2008

Citat Postat de ga_bitza86 Vezi mesajul
    Fetelor, Alina, dar in Giurgiu inca nu au aparut agentii de organizare nunti? am tot intrebat-o pe mama, dar ea nu a auzit nimic...
    Ba sunt o gramada,dar scumpe

Citat Postat de ga_bitza86 Vezi mesajul
    Eu am fost la targul de nunti si am gasit o oferta avantajoasa la o agentie de oraganizare nunti. Am vb cu Irina de la agentia imobiliara General de pe str.Garii si avea un pachet pt 200 de persoane la 2150 lei. mi s-a parut super pretul. in pret intra husele pt scaune si mese, aranjamentul mesei mirilor cu flori cu tot, aranjamente florale mese invitati, casuta de bani, plicurile de bani, aranjament intrare local, aranjament masa sampanie, balon jumbo, marturii. si tipa cu care am vb a fost foarte draguta. nu stiu in general care sunt preturile, dar pachetul asta mi s-a parut super bine la pret

Inregistrat
    14.02.2009

Citat Postat de nikolle22_1983 Vezi mesajul
    Eu am fost la targul de nunti si am gasit o oferta avantajoasa la o agentie de oraganizare nunti. Am vb cu Irina de la agentia imobiliara General de pe str.Garii si avea un pachet pt 200 de persoane la 2150 lei. mi s-a parut super pretul. in pret intra husele pt scaune si mese, aranjamentul mesei mirilor cu flori cu tot, aranjamente florale mese invitati, casuta de bani, plicurile de bani, aranjament intrare local, aranjament masa sampanie, balon jumbo, marturii. si tipa cu care am vb a fost foarte draguta. nu stiu in general care sunt preturile, dar pachetul asta mi s-a parut super bine la pret
    e ffff bun pretul acum depinde ce fel de aranjamente si ce marturii....au si site?il vreau si eu te rog

Citat Postat de RalukGeorgiana Vezi mesajul
    e ffff bun pretul acum depinde ce fel de aranjamente si ce marturii....au si site?il vreau si eu te rog
    De ce razi de pret? Sa stii ca a fost cu discount. Preturile sunt mult mai mari, stiu o fata care a lucrat anul trecut tot cu agentia cu care lucrez eu, si a costat-o 50 de mil. fara flori. ofertele care le-au avut ei la targul de nunti, au fost cu reduceri. si eu zic ca ce ofera in pretul asta, e destul de bine. uite site-ul: print 2004
    Merita sa vb cu ei, tipa de acolo care se ocupa de aranjamente e foarte draguta. si vezi si ce preturi au, pentru ce vrei tu sa iti faca.
    uite inca 2 site-uri de organizari nunti din Giurgiu:
    ianys
    aranjament
    Ultima editare de prapadeala : 23.03.2009 19:53:15 Motiv: websites

Citat Postat de RalukGeorgiana Vezi mesajul
    Eu zic ca merita sa intrebi la toti, si vezi unde gasesti mai avantajos. incearca sa negociezi, poate obtii un pret mai bun in functie de ce vrei sa iti faca

Inregistrat
    15.01.2008

De ce razi de pret? Sa stii ca a fost cu discount. Preturile sunt mult mai mari, stiu o fata care a lucrat anul trecut tot cu agentia cu care lucrez eu, si a costat-o 50 de mil. fara flori. ofertele care le-au avut ei la targul de nunti, au fost cu reduceri. si eu zic ca ce ofera in pretul asta, e destul de bine. uite site-ul: print 2004
    Merita sa vb cu ei, tipa de acolo care se ocupa de aranjamente e foarte draguta. si vezi si ce preturi au, pentru ce vrei tu sa iti faca.

Multumesc.am gasit ceva frumos pe acele site-uri date de tine. Sper sa reusesc sa vorbesc cu ei,pentru ca oricum nu m-am hotarat ce tema aleg pentru nunta.
    Ultima editare de prapadeala : 23.03.2009 19:54:00 Motiv: website

Inregistrat
    14.02.2009

De ce razi de pret? Sa stii ca a fost cu discount. Preturile sunt mult mai mari, stiu o fata care a lucrat anul trecut tot cu agentia cu care lucrez eu, si a costat-o 50 de mil. fara flori. ofertele care le-au avut ei la targul de nunti, au fost cu reduceri. si eu zic ca ce ofera in pretul asta, e destul de bine. uite site-ul: print2004
    nu am ras d pret...iti dai seama k si eu k si orice om imi doresc preturi mici si calitate buna..am ras in ideea k ei au precizat atatea dar realitatea nu e asa frumoasa k in descriere...pana nu vezi la fata locului.....
    ms pt adrese
    Ultima editare de prapadeala : 23.03.2009 19:54:48 Motiv: site

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us