Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 270

Subiect: Restaurante in Giurgiu, discutii, poze, meniuri

Inregistrat
    26.06.2008

Implicit Restaurante in Giurgiu, discutii, poze, meniuri

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    Mai e vreo miresica din Giurgiu,sa schimbam si noi impresii si emotii?
    Salut! si eu sunt din Giurgiu.Eu voi avea anul viitor nunta si mi-as dori sa fac la Perla insa nu stiu cum sa aranjez mesele deoarece le vreau pe rotund.Imi place foarte mult si salonul de la Pompi cel mare insa nu stiu ce voi alege in final.Tu cum iti vei aranja salonul?

Inregistrat
    15.01.2008

Implicit Re: Mirese din Giurgiu

Citat Postat de sweet_november Vezi mesajul
    Salut! si eu sunt din Giurgiu.Eu voi avea anul viitor nunta si mi-as dori sa fac la Perla insa nu stiu cum sa aranjez mesele deoarece le vreau pe rotund.Imi place foarte mult si salonul de la Pompi cel mare insa nu stiu ce voi alege in final.Tu cum iti vei aranja salonul?
    Buna.Sincer,nu stiu pt. ca inca nu m-am gandit. Dar stiu sigur ca nu-i las pe aia de la pompi sa-mi aranjeze.As fi vrut si eu mese rotunde,dar asta insemna sa stiu cum aranjez invitatii;or eu habar am (inclusiv din neamul meu) care cu cine se intelege si cine cu cine se cearta.Asa ca raman la mesele lungi,dreptunghiulare si fiecare sa stea unde doreste.O sa pun mesele tinerilor sau a colegilor de munca ai sotului,dar in rest nimic. Cred ca undeva in vara (cam la nunta ta) o sa merg sa caut firma,sau o sa iau cate ceva de la mai multe firme .Stiu doar ca aranjamentele de pe mesele invitatilor le voi face eu - origami - marturiile si cocardele.In rest.....momentan doar dureri de cap.
    Tu cu muzica, foto si video cum ai rezolvat?Eu,de exemplu,o sa imi iau DJ, dar cu foto si video stau prost,k sunt scumpi.
    Pupici si sper sa mai vorbim

P.S. Bine ai venit printre noi,c ai multe de invatat

Inregistrat
    15.01.2008

Citat Postat de RalukGeorgiana Vezi mesajul
    aha
    .....noi n am discutat ink pretul nici la rest, nici cu kmeramanul...pentru k e prea devreme....stiu k echipa de kmeraman si fotograf acum iau in jur de 15-16 mil si meniul pe 4 feluri la rest acum e in jur de 120 lei...

100-120 este meniul. Bine,daca vrei cine stie ce in meniu,e mai scump

Inregistrat
    14.02.2009

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    100-120 este meniul. Bine,daca vrei cine stie ce in meniu,e mai scump
    stiu ...iubitul meu a lucrat acolo si avem o groaza de prieteni kre ink mai lucreaza acolo...voi ce meniu vreti si kt este la ora actuala?

Inregistrat
    15.01.2008

stiu ...iubitul meu a lucrat acolo si avem o groaza de prieteni kre ink mai lucreaza acolo...voi ce meniu vreti si kt este la ora actuala?

Coninutul meniului,ca sa zic asa.se stabileste cu 2 sapt inainte(cel putin noi asa vom face),cand o sa stiu sigur si cine va veni.

Pretul asta e 100-120 lei

Inregistrat
    26.06.2008

Eu vreau sa fac nunta in iulie si deja in ianuarie cel tarziu februarie vreau sa o am.In legatura cu meniul de restaurant noi in Giurgiu tot stam bine fata de restaurantele din bucuresti, unde un mediu ajunge la 3 mil poate si ceva.
    Ultima editare de prapadeala : 11.07.2009 16:39:11

Inregistrat
    14.02.2009

Citat Postat de sweet_november Vezi mesajul
    Eu vreau sa fac nunta in iulie si deja in ianuarie cel tarziu februarie vreau sa o am.In legatura cu meniul de restaurant noi in Giurgiu tot stam bine fata de restaurantele din bucuresti, unde un mediu ajunge la 3 mil poate si ceva.
    pai tu de crezi k noi am ales sa facem la gr?in primul rand k acolo ne am cun, e fr si pe malul dunarii, dar si din pct de vedere financiar pt k atunci knd duci invitatia si te intr omul kt e meniul si tu i zici 3-4 mil il ia kpul si nu ti mai vine)
    Ultima editare de prapadeala : 11.07.2009 16:39:19

Inregistrat
    26.06.2008

pai tu de crezi k noi am ales sa facem la gr?in primul rand k acolo ne am cun, e fr si pe malul dunarii, dar si din pct de vedere financiar pt k atunci knd duci invitatia si te intr omul kt e meniul si tu i zici 3-4 mil il ia kpul si nu ti mai vine)
    ..sa stii ca ai dreptate.Am o colega la servici care va face nunta tot in 2010 si marea ei problema este restaurantul,deoarece face in bucuresti si nu gaseste un meniu mai eftin de 50 euro.Problema este ca nu toata lumea are cunostinte cu banii care sunt dispusi sa arunce cu mii de euro pe fereastra.Mie imi place la Perla cum este asezat restaurantul,numai ca sala mare este putin cam lunga si ingusta si stau sa ma gandesc cum sa aranjez eu mesele pe rotund in asa fel incat sa fie spatiu.Am fost vara trecuta la un var la perla si a avut peste 100 de invitatii.Mesele au fost in dreptunghii dar era asa de inghesuit totul .

Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us