Pagina 3 din 229 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1830

Subiect: Rochia de mireasa facuta la comanda. Pareri. Unde? Cat?

Inregistrat
    05.02.2007

Question Re: Unde fac rochia de mireasa?

Buna fetelor! Am si eu o problema. Am gasit mai demult un model de rochie pe siteul mariajlux, de la cosmobella cred, ca nu am salvat decat poza si acum nu o mai vad. Sigur nu o mai au pe stoc. Si chiar daca o au sigur e foarte scumpa, sau mai mult decat mi-as putea permite.
    Asadar, unde ma indrumati sa merg cu ea sa mi-o faca la comanda? Problema e ca vreau si la un pret rezonabil si o croitoreasa buna....

Implicit Ce Parere Aveti Despre Rochia Facuta La Comanda

BUNA, SUNT ANA-MARIA DIN BUZAU SI IN DATA DE 18 AUGUST ANUL ACESTA AM NUNTA.
    CAUT DE FOARTE MULT TIMP ROCHII DE MIREASA,MAI ALES PE NET,PT CA MOMENTAN SUNT IN ITALIA. SI AM GASIT EXACT CE IMI DOREAM CA EU SA PORT IN ZIUA NUNTII. LE-AM TRIMIS EMAIL SI MI S-A SPUS CA ROCHIILE PE CARE EU LE-AM VAZUT PE SIT AU DOAR SCOP INFORMATIV SI CA NU SUNT COMERCIALIZATE.
    ASA CA M-AM GANDIT SA GASESC O CROITOREASA BUNA SI SA-MI FAC ROCHIA ASA CUM IMI DORESC EU. NOROCUL MEU ESTE CA AM SI GASIT!
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de mam : 24.04.2007 14:30:42

Implicit Re: Ce Parere Aveti Despre Rochia Facuta La Comanda

Buna, Ana!Sunt incantata ca ai deschis acest subiect!Rochitele sunt super dragute!As dori si eu informatii mai multe despre croitoreasa ta!Si pe mine m-ar interesa sa o fac de comanda!Mersi!

Inregistrat
    25.11.2006

Thumbs down Re: Ce Parere Aveti Despre Rochia Facuta La Comanda

Fetelor nu vreau sa supar pe nimeni ca voi va stiti croitoresele mai bine, sa va spun eu ce am patit cu o croitoreasape care mama o cunostea: in afar de faptul ca m-a plimbat Bucuresti-Ploiesti de mi-au iesit ochii ca la melc (ma chema doar sa-mi spuna ca nu e gata rochia), a intarziat aproape o luna cu terminarea ei (a zis ca e gata in 3 sapt maxim o luna si mi-a facut-o in 2 luni) iar colac peste pupaza cand in final a terminat-o dupa ce m-am enervat ultima oara cand m-am dus si i-am spus ca nu pleaca acasa pana nu o termina ca eu mai am o sapt pana la nunta mi-a dat-o super JEGOASA!!!!!!!Cu dantela NEAGRA nu alba!!!!!!Plina de praf de am dus-o la curatat! Si cu cateva perlute gata sa cada de pe ea.....Mai pe seara ma duc s-o iau....sper sa ma mai incapa si sa fie ok.Asa ca aveti grija de cine dati.....si tineti-mi pumnii.Va pup

Inregistrat
    05.02.2007

sal.......din cele trei rochitze.....mi-a ramas ochii la a 2-a......vvv nice

Inregistrat
    15.05.2006

eu imi fac rochita la comanda...........am avut deja prima proba......sunt f incantata, sunt sigura ca va iesi asa cum imi doresc...................urmatoarea proba va fi pe 12 mai, sincera sa fiu nu mai am rabdare pana atunci............de ce sunt pro rochite facute pe comanda? pt ca in oras nu am gasit modelul visat de mine ........sau l-am gasit dar la un pret ce depasea cu mul bugetul alocat rochitei.
    pupici

Inregistrat
    04.09.2006

Si eu as vrea tot la comanda sa imi fac rochita, desi am o strangere de inima. Totusi cred ca la momentul potrivit o sa imi fac curaj si o sa ma duc la tipa pe care o stiu de la o prietena care evident si-a facut rochia acolo si mie mi-a placut foarte mult rochia aceea.

Inregistrat
    08.02.2007

Citat Postat de ana_dutu86 Vezi mesajul
    BUNA, SUNT ANA-MARIA DIN BUZAU SI IN DATA DE 18 AUGUST ANUL ACESTA AM NUNTA.
    CAUT DE FOARTE MULT TIMP ROCHII DE MIREASA,MAI ALES PE NET,PT CA MOMENTAN SUNT IN ITALIA. SI AM GASIT EXACT CE IMI DOREAM CA EU SA PORT IN ZIUA NUNTII. LE-AM TRIMIS EMAIL SI MI S-A SPUS CA ROCHIILE PE CARE EU LE-AM VAZUT PE SIT AU DOAR SCOP INFORMATIV SI CA NU SUNT COMERCIALIZATE.
    ASA CA M-AM GANDIT SA GASESC O CROITOREASA BUNA SI SA-MI FAC ROCHIA ASA CUM IMI DORESC EU. NOROCUL MEU ESTE CA AM SI GASIT!
    sunt foarte frumoase...prima seamana mult cu a mea
    Calatoriile mele prin lume - 7 continente, 70++ de tari, peste 350 de destinatii... and counting In 2015 am ajuns pe toate cele 7 continente.

http://www.printreranduri.com/

Pagina 3 din 229 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us