Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314
Rezultate de la 105 la 110 din 110

Subiect: Amintiri/suveniruri de la bebe

Inregistrat
    06.11.2008

Implicit Re: Amintiri/suveniruri de la bebe

Fetele..exista un singur model de carte a bebelusului? vreau sa ii iau si eu piticului si nu stiu daca sunt mai multe modele?

Inregistrat
    15.03.2012

Citat Postat de crisass Vezi mesajul
    Fetele..exista un singur model de carte a bebelusului? vreau sa ii iau si eu piticului si nu stiu daca sunt mai multe modele?
    Din cate stiu sunt pentru fetite, pentru baietei sau mixta cand nu sti ce o sa fie. Eu am primit de la editura crisan cand aveam 6 sapt de sarcina si e si pentru fetite si pentru baietei. Tu acum poti sa ii iei direct pentru baietei.

Inregistrat
    06.11.2008

Citat Postat de ana_so Vezi mesajul
    Din cate stiu sunt pentru fetite, pentru baietei sau mixta cand nu sti ce o sa fie. Eu am primit de la editura crisan cand aveam 6 sapt de sarcina si e si pentru fetite si pentru baietei. Tu acum poti sa ii iei direct pentru baietei.
    Multumesc mult de raspuns..am zis din sarcina sa iau si uite ca nu am mai apucat...dar tb sa ma duc ca vreau sa fie o amintire frumoasa

Inregistrat
    17.11.2007

Citat Postat de crisass Vezi mesajul
    Multumesc mult de raspuns..am zis din sarcina sa iau si uite ca nu am mai apucat...dar tb sa ma duc ca vreau sa fie o amintire frumoasa
    Uite ce am luat si eu pentru fiul meu,nu e atat de complex ca cele pentru primul an dar e frumos ca sunt toti anisorii copilului pana la scoala impreuna intr-un singur album.

Mai sunt modelele astea:

Ultima editare de miresicamica : 09.01.2013 15:59:19

Inregistrat
    06.11.2008

Citat Postat de miresicamica Vezi mesajul
    Uite ce am luat si eu pentru fiul meu,nu e atat de complex ca cele pentru primul an dar e frumos ca sunt toti anisorii copilului pana la scoala impreuna intr-un singur album.

Mai sunt modelele astea:

Oauu cate sunt..ce frumoase sunt toate..tb sa ma duc pana in Cora neaparat sa cumpar..multumesc mult

Inregistrat
    19.05.2011

fetelor am citit tot subiectul de la cap la coada si nu am intalnit o idee de suvenir pe care eu il am pastrat de tata de la nasterea mea. Foaia din calendar de perete cu 365 zile din ziua cand m-am nascut. Mie mi-e tare draga acea amintire si deja l-am avertizat pe tata sa nu uite s-o pastreze si pe cea din ziua cand s-a nascut nepotul lui. Poate vom initia o traditie de familie
    O alta amintire draga mie de cand eram micuta si pastrata de ai mei este primul dintisor de lapte care mi-a cazut.
    Și de aș avea darul proorociei și tainele toate le-aș cunoaște și orice știință, și de aș avea atâta credință încât să mut și munții, iar dragoste nu am, nimic nu sunt. (Epistola întâia către Corinteni a Sfântului Apostol Pavel)

Theodor 8 luni

Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us