Rezultatele sondajului: Ce nota acordati acestui restaurant ?

Voturi
17. Nu poți vota în acest sondaj
  • 1

3 17,65%
  • 2

0 0%
  • 3

1 5,88%
  • 4

5 29,41%
  • 5

8 47,06%
Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 77

Subiect: Mogosoaia

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Mogosoaia

Vin si eu cu o intrebare, poate cine stie maajuta cineva. Am platit avansul la restaurantul de la Palatul Mogosoaia. Este primul si singurul restaurant pe care l-am vazut si ne-a placut atat de tare incat nu am mai cautat. Daca a facut cineva acolo sau ati participat la vreo nunta si imi puteti da ceva sfaturi as fii foarte recunoscatoare. La ce trebuie sa am grija sau de ce sa ma feresc? Cum e mancarea? Care e parerea generala?
    Multumesc si succes la organizare.
    Valentina
    PS: ce modele de invitatii ati ales? eu mi le fac singura si imi pun multe sperante ca vor fae furori

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Restaurant in cadrul complexului Mogosoaia

Ciao Valen! si eu imi fac singura invitatiile 8) tu ce model ti-ai ales?

anonymous Guest

O sa fie un model simplut, mi-ar fii greu sa fac 150 de invitatii. o sa o fotografiez si o sa o arat pe forum.

unique Guest

Buna Valentina.

Eu am participat la organizarea unei nunti la Palatul Mogosoaia. Ce sa-ti spun? Clientii si-au luat toata mancarea plus chelneri, picoli, scaune, mese, etc de la Crowne P. Asa ca nu iti pot spune cum e mancarea si servirea restaurantului. In schimb iti pot spune ca poti face niste aranjamente superbe acolo. Locatia este pur si simplu de vis! Pe spatiul verde din fata restaurantului poti pune niste torte legate de voal, lumanari, etc. O sa ai o nunta deosebita, sunt convinsa!
    FELICITARI! si nu in ultimul rand, Casa de piatra!

anonymous Guest

Multumesc pentru raspuns. Eu o sa fac nunta in restaurtul din fata pentru ce cel de lanaga muzeu este prea mic si este impartit (sunt mai multe camere)si nu mi-a placut. Si pe mine ma incanta ideea de decor. Mai astept impresii.
    Valentina

dana Guest

Imi poate trimite si mie cineva poze cu Complexul Mogosoaia. Suna frt frumos si m-ar interesa si pe mine...

Multumesc antiticipat!!

E-mail-ul meu este [email protected]

anonymous Guest

Am si eu o rugaminte si anume cateva detalii despre acest restauramt : cate persoane incap, cam cat este meniul si alte detalii daca mai ai.

anonymous Guest

nu am inca poze, iarna nu arata prea bine. daca reusesc sa obtin trimit.
    valen

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us