Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829
Rezultate de la 225 la 230 din 230

Subiect: Totul despre muzica in Valcea

Inregistrat
    02.08.2013

Implicit Re: Totul despre muzica in Valcea

Pt andreeastefan73:

Buna...Mi-ai lasat un PM in legatura cu o formatie buna din pitesti care era chiar super ok la pret...dar nu pot sa iti dau PM inca....Poti sa imi spui te rog cum se numesc?
    Oare de trupa Amigos din Pitesti a auzit cineva?
    Pentru restul miresicilor....m-am tot uitat pe videoclipuri cu trupe din valcea dar parca nu prea ma incanta nimic....bugetul nostru e maxim maxim 2000 E si deja multe din trupe sunt luate pe 4 iulie 2015 cand avem noi....Stiti cumva vreo trupa din Valcea sau Pitesti care sa cante muzica usoara si de petrecere? Nu as vrea lautari, intrucat 80% din invitati sunt tineri si vrem sa imbinam ambele genuri.

Multumesc mult!

Inregistrat
    02.08.2013

Citat Postat de d33a_da Vezi mesajul
    Pt andreeastefan73:

Buna...Mi-ai lasat un PM in legatura cu o formatie buna din pitesti care era chiar super ok la pret...dar nu pot sa iti dau PM inca....Poti sa imi spui te rog cum se numesc?
    Oare de trupa Amigos din Pitesti a auzit cineva?
    Pentru restul miresicilor....m-am tot uitat pe videoclipuri cu trupe din valcea dar parca nu prea ma incanta nimic....bugetul nostru e maxim maxim 2000 E si deja multe din trupe sunt luate pe 4 iulie 2015 cand avem noi....Stiti cumva vreo trupa din Valcea sau Pitesti care sa cante muzica usoara si de petrecere? Nu as vrea lautari, intrucat 80% din invitati sunt tineri si vrem sa imbinam ambele genuri.

Multumesc mult!
    Andreea, am vazut ca mi-ai lasat mesaj...Da, as fi interesata de trupa pe care a avut-o prietena ta, dar si de cei pe care i-ai avut tu...parca tot din pitesti ziceai ca sunt...sau aunt aceeasi?
    Trebuie sa dau formatiei un raspuns cat de curand si nu stiu ce sa fac

Mersi

Inregistrat
    02.08.2013

Buna miresici,

As avea nevoie de o recomandare...pe cine ati alege intre Filon X si Danut Dinca? Mentionez ca am o nunta cu mai mult tineret, dar caruia ii place muzica de petrecere si usoara.

Multumesc!

Inregistrat
    07.01.2014

Citat Postat de d33a_da Vezi mesajul
    Buna miresici,

As avea nevoie de o recomandare...pe cine ati alege intre Filon X si Danut Dinca? Mentionez ca am o nunta cu mai mult tineret, dar caruia ii place muzica de petrecere si usoara.

Multumesc!
    Buna,

Si eu sunt in situatia ta, si am optat pentru Danut Dinca. Mi-a fost recomandat de foarte multa lume.

Succes!

Inregistrat
    10.02.2014

Smile Re: Totul despre muzica in Valcea

Buna miresici, am nunta vara aceasta si as vrea sa imi spuneti ceva pareri despre Formatia Sistem Rm Valcea

Inregistrat
    18.08.2015

Buna Miresici,
    Am nunta in 2017 dar as vrea sa incep sa ma documentez cat de bine pot in toate privintele. Ce formatii imi puteti recomanda la un pret decent?
    Multumesc!
    Ultima editare de madalinaz : 16.02.2016 11:15:42

Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us