Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 43

Subiect: Medic nutritionist in Cluj

Inregistrat
    18.11.2008

Implicit Medici Nutritionisti

Drage Foste Si Viitoare Miresici

In Caza Ca Stiti Ceva Medici Nutritionisti In Cluj-napoca, Va Rog Sdi Suflet Sa Ne Scrieti Si Noua Ceva Detalii, Nume, Pareri, Etc
    Pe Internet Nu Am Gasit Nimic!

Inregistrat
    21.01.2007

Implicit Re: Medici Nutritionisti

Citat Postat de STEFANYA29 Vezi mesajul
    Drage Foste Si Viitoare Miresici

In Caza Ca Stiti Ceva Medici Nutritionisti In Cluj-napoca, Va Rog Sdi Suflet Sa Ne Scrieti Si Noua Ceva Detalii, Nume, Pareri, Etc
    Pe Internet Nu Am Gasit Nimic!
    da e o treaba buna de stiut.....eu o sa aflu un nr de tel de la un nutritionist,care face si programe speciale de hrana pt bebei personalizate

Inregistrat
    10.02.2007

Eu am auzit numai de bine de dl dr. Hancu Nicolae.Are program si dimineata si dupamasa la Centrul Medical Motilor,de luni pana sambata.Bafta!

Inregistrat
    05.01.2009

Buna
    Eu am fost la Prof.dr.Nicolae Hancu si multumita e putin spus. Prima data am fost in luna iunie si de atunci in 4 luni am slabit 16 kg acum sunt la perioda de mentine.Daca doresti iti pot da toate datele, nr de tel si tot ce ai nevoie .Este un doctor care iti face placere sa mergi la el sincer numai cuvinde de lauda pot spune despre dansul.

Inregistrat
    30.07.2008

Super! As vrea si eu nr de telefon va rog!

Inregistrat
    10.02.2007

Citat Postat de ali26nutza Vezi mesajul
    Buna
    Eu am fost la Prof.dr.Nicolae Hancu si multumita e putin spus. Prima data am fost in luna iunie si de atunci in 4 luni am slabit 16 kg acum sunt la perioda de mentine.Daca doresti iti pot da toate datele, nr de tel si tot ce ai nevoie .Este un doctor care iti face placere sa mergi la el sincer numai cuvinde de lauda pot spune despre dansul.
    ca sa nu mai vb de pregatirea profesionala si de faptul ca e recunoscut pe plan european in astfel de pb(diabet,nutritie)

Inregistrat
    05.01.2009

Buna STEFANYA29 ti-am raspuns dar fiind membru junior cred ca pot doar sa primesc mesaje private

Inregistrat
    05.01.2009

La fel si pt VALENTINA_MASTAN

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us