Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 17

Subiect: Limuzina, caleasca, masina de epoca, alte variante

Inregistrat
    10.09.2008

Implicit Re: Masina miresei

Citat Postat de carmen_aiud Vezi mesajul
    si noi vom opta pentru masina unei rude sau a unor prieteni.... vorba lui micky... parca limuzina e cam expirata... dar o caleasca mi-ar place si mie...sau o masina de epoca
    da dar in Aiud inca nu este caleasca ..numai de morti si aia nu-mi place...
    poate aduc caruta lui buna-mea de la tara..nu o mai foloseste da gasec eu un catar sa o traga masina de epoca iarasi in Aiud nu gasec ... eventual un trabantel decapotabil...paraie saracu...
    FORTZA STEAUA!!!

Inregistrat
    31.03.2007

Implicit

masina de epoca se poate inchiria de la cluj si o aduce pe platforma pana in alba/aiud

acum a inceput moda cu trasura/caleasca, este si in alba dar mi se pare cam mare pretul la inchiriat
    Ultima editare de Kalini : 22.10.2009 02:08:30 Motiv: se putea edita mesajul

Inregistrat
    18.01.2009

Citat Postat de eveline11 Vezi mesajul
    acum a inceput moda cu trasura/caleasca, este si in alba dar mi se pare cam mare pretul la inchiriat
    si limuzina nu este in alba?

Inregistrat
    19.03.2009

noi am fost cu masina nasilor..si la furat am fost cu un peugeot gen limuzina a fost super ok
    ROCHIE DE VANZARE!
    Dacă crezi că poți învinge, atunci poți învinge. Încrederea este necesară pentru victorie!

Inregistrat
    10.09.2008

pai sa aduci masina pe platforma din cluj, plus inchiriatul ei te arde la buzunare ca mai bine mergi pe jos
    FORTZA STEAUA!!!

Citat Postat de micki23 Vezi mesajul
    la un moment dat ma tenta o limuzina dar deja toata lumea face cu limuzina si e cam expirata ....

in Cluj este o caleasca cu , cai mari mari superba dar din pacate in Aiud nu este..asa ceva mi-ar placea...

cred ca pt.o masina alba ..a unei cunostinte deoarece noi avem neagra

Buna Bianca!!Imi poti spune cum dau si eu de caleasca in cluj?este vreun site sau ceva?Si eu zic ca limuzina ii deja trecuta...vb aia tot mocanu vrea cu limuzina Mersic!!

Inregistrat
    04.02.2010

Thumbs up Re: Masina miresei

salutare fetelor! M-am interesat si eu de masini... si am gasit una frumoasa si interesanta la un salon auto vis-a-vis de Kaufland. E alba, e Rolls Royce (sper ca am scris corect) Si e super tare. Are scaunele imbracate in pile rosie. Mi se pare chic

Inregistrat
    08.09.2010

Implicit Re: Limuzina, caleasca, masina de epoca, alte variante

Buna, fetelor!
    Eu imi doresc 2 motociclete cu 2 motociclisti. Sper sa gasesc ceva faine...

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us