Pagina 3 din 25 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 194

Subiect: Fotografi, locatii pentru sedinta foto in Buzau

Inregistrat
    18.02.2007

Implicit Re: Foto si video in Buzau

buna.
    a avut cineva la nunta fotograful de la starea civila ?
    ce puteti spune despre el, il recomandati?

Inregistrat
    31.03.2007

Implicit Re: Locuri pentru sesiuni foto in Buzau

Citat Postat de miresica_iuliana Vezi mesajul
    Fetelor, dati-ne si noua niste idei (exemplificate cu poze) de locuri pentru sesiuni foto in buzau.
    Pnetru mine Parcul Marghiloman va fi sigur locul unde vom face pozele de dupa cununia religioasa, mai ales dupa ce am vazut pozele lui miraj si valys .
    Dupa cununia civila inclin deocamdata spre Crag dar nu sunt ocnvinsa ... am vazut ca au mai amenajat cate ceva pe acolo. Despre Parcul tineretului stiti ceva, aveti poze ?

si eu initial am vrut sa fac pozele in crang...dar dupa ce am vazut pozele fetelor, m-am reorintat catre marghiloman.....cat despre tineretuli nu am vazut nimic amenajat pe acolo...asa ca iese din discutie

va pup

Inregistrat
    07.11.2007

buna.
    a avut cineva la nunta fotograful de la starea civila ?
    ce puteti spune despre el, il recomandati?

Parerea mea despre acel fotograf........foarte proasta ca si om....am fost sa ne interesam de pretul perceput si pana nu i-am zis locatia nu ne-a zis pretul..si ne-a cerut 25 de mil pt poze dar cum...pe CD neprelucrate si vreo 100 scoase sau ceva de genu' . Si ne-a zis cineva ca l-au avut la nunta si in pozele de la cununia civila facute pe scari... capul unor invitati nu este....nu stiu eu am un gust amar cu privire la acest fotograf..

Inregistrat
    15.09.2007

Fetelor, dati-ne si noua niste idei (exemplificate cu poze) de locuri pentru sesiuni foto in buzau.
    Pnetru mine Parcul Marghiloman va fi sigur locul unde vom face pozele de dupa cununia religioasa, mai ales dupa ce am vazut pozele lui miraj si valys .
    Dupa cununia civila inclin deocamdata spre Crag dar nu sunt ocnvinsa ... am vazut ca au mai amenajat cate ceva pe acolo. Despre Parcul tineretului stiti ceva, aveti poze ?
    In Tineretului nu ai cadre asa frumoase ca cele din Crang sau cele din Marghiloman.Eu voi merge in Crang dupa civila.poop
    <A href="[/IMG]http://img.weddingcountdown.com/ticker/jz2ihvxn.png" alt="save the date" ?>

Inregistrat
    18.02.2007

Crang si Marghiloman sa fie !
    Am vazut si eu Crangul de curand si mi-a placut

Inregistrat
    18.02.2007

Citat Postat de TzUmPi Vezi mesajul
    Parerea mea despre acel fotograf........foarte proasta ca si om....am fost sa ne interesam de pretul perceput si pana nu i-am zis locatia nu ne-a zis pretul..si ne-a cerut 25 de mil pt poze dar cum...pe CD neprelucrate si vreo 100 scoase sau ceva de genu' . Si ne-a zis cineva ca l-au avut la nunta si in pozele de la cununia civila facute pe scari... capul unor invitati nu este....nu stiu eu am un gust amar cu privire la acest fotograf..
    tb sa recunosc ca noua nu ne-a cerut asa mult - 12 mil pt dvd + poze + album cu poze prelucrate (sa aiba legatura cu restaurantul unde facem nunta?!?!?) .... nu prea am avut timp sa cautam fotograf in Buzau si acolo ne-au placut pozele atunci, dar ulterior nu am auzit nimic de bine
    multumesc pt raspuns ... oarecum mi-ai confirmat unele banuieli

... o sa va spun dupa nunta, sper sa nu imi para rau ca l-am ales

dc mai aveti experiente placute/ neplacute, please spuneti-mi si mie ...

Inregistrat
    18.11.2007

Am fost eu prin parcul tinteretului, cel de pe langa sala sprotului si e total nearanjat, e plin de stuf si arata ca pe vremea lui Ceasca. Asa ca va sfatuiesc sa nici nu il puneti ca posibilitate. Interbare catre voi, nu exista nici un castel, ruina ceva mai deosebit pentru sedinta foto decat pozele in parc? Eu sincer nu stiu ce aveti prin bz ca nu prea ies din curte cand ajung pe acolo, si daca ies ajung mereu in crang.......

Inregistrat
    24.09.2007

Exista Castelul din Parcul Marghiloman.Este in constructie de muuuuullllttttiii ani dar e o idee.

Pagina 3 din 25 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us