Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 103 din 103

Subiect: Restaurant pentru 250-300 de persoane

Inregistrat
    02.03.2015

Implicit Re: Restaurant pentru 250-300 de persoane

[QUOTE=diana.88;4936603]Buna, ce-i drept cam tarziu iti raspund... Restaurantul Celebrity House este intr-adevar in constructie momentan fiind un restaurant nou. Primele nunti sau evenimente am inteles ca vor fi in iunie asa ca sunt mandra ca ma aflu printre primele mirese ce isi celebreaza casatoria intr-un astfel de restaurant de vis!
    Cei care il manageriaza au investit destul de mult rezultand o locatie de nota 10 ca aspect si sper eu si in calitatea prestarii serviciilor.
    Am vazut ca deja ti-ai gasit restaurant, felicitari!
    Este bine de stiut insa, pentru tine sau pentru viitoarele mirese, ca din punctul meu de vedere... o nunta cu peste 250 de persoane, e posibil sa fie un picut cam aglomerat aici... dar mai bine va interesati vorbind cu managerul restaurantului, un tip foarte deschis, dealtfel!

Spor la pregatiri![/QU

Buna!

Poti sa imi spui cum a fost nunta ta la Celebrity House? Voi avea si eu nunta acolo la anul si as vrea sa aud parerea cuiva care a organizat o nunta la ei.

Multumesc!

Inregistrat
    13.05.2015

Red face Re: Restaurant pentru 250-300 de persoane

Buna fetelor!

In sfarsit m-am decis sa scriu si eu pe forum dupa ce am fost o perioada "spion". sunt o miresica de 2016 si Tocmai ce am scapat de cel mai mare stres din punctul meu de vedere: gasirea restaurantului!
    Ce-i drept, nu pot spune ca am apucat sa vizionez toate restaurantele de pe listuta mea pentru ca am inceput sa ma stresez din cauza ca nu mai gaseam disponibila data de 11 iunie 2016. Pana la urma am mutat-o pe 2 iulie(sper sa nu se incalzeasca foarte tare vremea). Dupa ce am luat la pas militari residence ballroom, metropolitan, maisons des jardins ( daca doriti pareri puteti sa ma intrebati de oricare dintre ele.) ieri aveam in gand sa ma duc la mcmonis dar am oprit prima oara la the president si acolo am ramas! e ceea ce ne doream: o sala mare (sala florenta), aerisita, fara marmura pe jos(ca sa nu alunece invitatii), si nu in ultimul rand cu scaune chiavari (eu una nu suport sa vad cearceafurile alea pe scaun). sa speram ca si restul o sa ne incante la fel...

Inregistrat
    29.09.2015

Buna fetelor!

Sunt o miresica de 2016 in cautare de restaurant. Am nevoie de unul destul de mare...voi avea in jur de 220-250 persoane.
    Ma puteti ajuta cu pareri in privinta acestuia Celebrity House ???
    Este cineva printre noi care a avut eveniment aici sau macar a participat la unul?

Multumesc si astept raspunsurile voastre sincere!

Inregistrat
    02.03.2015

Citat Postat de alexandra20082016 Vezi mesajul
    Buna fetelor!

Sunt o miresica de 2016 in cautare de restaurant. Am nevoie de unul destul de mare...voi avea in jur de 220-250 persoane.
    Ma puteti ajuta cu pareri in privinta acestuia Celebrity House ???
    Este cineva printre noi care a avut eveniment aici sau macar a participat la unul?

Multumesc si astept raspunsurile voastre sincere!
    Buna!

Si pe mine ma intereseaza pareri despre Celebrity House!. Daca afli ceva te rog sa ma anunti

Buna,

Sunt in cautarea unui restaurant pentru nunta, 150-200 persoane, ce stiti despre saloanele din Pipera?

Multumesc!

Inregistrat
    30.12.2015

Toate arata bine, depinde ce iti doresti, pavilion / salon, ce buget ai, nr de invitati etc .
    Cel mai bine e sa le faci o vizita sa discutati un pic , apoi inca o vizita cand au ei eveniment ca sa vezi si localul aranjat, " sa culegi" impresii de la prieteni care au fost la evenimente.

Inregistrat
    11.12.2016

La BIG ballroom a avut cineva nunta ? Sau a fost la vreo nunta acolo ?

E langa Cora Oltenitei. Noi ne gandim sa facem acolo si am vrea sa stim pareri.

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us