Pagina 2 din 16 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 126

Subiect: Video, cameraman in Buzau

Inregistrat
    03.02.2009

Implicit Re: Foto si video in Buzau

Buna fetelor nunta mea va avea loc pe 5 septembrie si am inceput sa ma interesez de fotograf si cameraman, si am vazut k recomandati cu multa caldura Studio Master.
    Imi poate da cineva un nr de telefon , si cateva detalii despre preturi !?
    Dc aveti alte variante astept cu drag.

Inregistrat
    03.02.2009

Habar n-am de ce nu merge dar dc vrei poti sa imi trimiti pe adresa de mail : []. Iti multumesc anticipat
    Ultima editare de prapadeala : 02.04.2009 20:26:34 Motiv: e-mail

Inregistrat
    03.02.2009

Ma poate indruma si pe mine cineva spre un cameraman si un fotograf bun ?! Daca stiti si preturi va rog spuneti-mi si mie.

Inregistrat
    21.04.2009

Implicit Re: Video, cameraman in Buzau

Si eu vreau sa stiu ... cameraman si fotogra la pachet..

Inregistrat
    18.03.2009

nu mai posteaza nimeni nimic despre nici un cameraman?... eu am ceva numere de la fotograf dar ma gandeam poate cunoaste cineva pe careva bun... si in plus tare as vrea sa stiu un pret aproximativ...

Buna fetelor!
    Pentru mine, problema cameramanului si a fotografului mi-au dat mult de furca deoarece am vrut ceva deosebit....stiu ca acele imagini vor fi singurele lucruri palpabile care imi vor aminti cu exactitate de frumusetea acestei zile... Asa ca m-am uitat la zeci de filmulete pe net. am fost la toate targurile de nunti de unde am luat dvd-uri peste dvd-uri si credeti-ma ca imi venea sa plang...vazand ce calitate avem in Romania.

Insa de curand am avut norocul sa dau peste un tip care mi-a arata niste demo-uri de m-a lasat masca! Singura problema e ca nu stiu cum sa va impartasesc si voua....pentru ca mi-e teama sa nu se considere reclama..

Inregistrat
    30.07.2009

salutare miresici. stiti pentru noi toate sunt importante pozele si filmarile de la nunta noastra de aceea va rog recomandati-mi un fotograf si un cameraman bun si cu pret de criza.

Inregistrat
    22.11.2009

Citat Postat de lauritta25 Vezi mesajul
    salutare miresici. stiti pentru noi toate sunt importante pozele si filmarile de la nunta noastra de aceea va rog recomandati-mi un fotograf si un cameraman bun si cu pret de criza.
    Buna. Tocmai am avut nunta acum 3 saptamani si am si primit dvd-urile si albumul de la nunta si suntem super incantati de ce am primit. Baietii au fost foarte seriosi, punctuali si se vede calitatea filmului si a pozeler. Iar de albumul miresei nici nu mai vorbesc. A meritat toti banii si nu a fost scump. Amintirile conteaza. Daca te mai intereseaza trimite-mi un PM si iti voi da numarul lor. Va pup.

Pagina 2 din 16 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us