Pagina 1 din 83 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 663

Subiect: Cununia la sectorul 1

Inregistrat
    03.07.2006

Implicit Cununia la sectorul 1

Cum este, ce taxe exista. Ati dat ceva spaga ca sa faceti cununia sambata?

Inregistrat
    06.10.2006

Implicit Re: Cununia la sectorul 1

issa, presupun ca vrei sa faci cununia tot pe 1/09/2007, si eu sunt interesata sa aflu cum se procedeaza, am auzit pe la alte sectoare ca daca te duci cu mai mult de 2 saptamani inainte ca sa faci programare te trimit la plimbare, iar cand mergi atunci cu doar 2 saptamani iti zic ca nu se poate si te programeaza vinerea
    sper miresicile cu experienta sa ne dea si noua un sfat in aceasta problema

Noi tot la sectorul 1 vrem sa facem cununia civila si ne-a trimis la plimbare. Acum ma gandesc ca daca ne facem restul pregatirilor si nu ne programeaza in ziua respectiva? Ce afcem cu analizele acelea care au data pe ele?

Inregistrat
    06.10.2006

sa speram ca vom fi norocoase.......si vom reusi totul conform programarii

Inregistrat
    06.10.2006

Citat Postat de amaliaradu
    Noi tot la sectorul 1 vrem sa facem cununia civila si ne-a trimis la plimbare. Acum ma gandesc ca daca ne facem restul pregatirilor si nu ne programeaza in ziua respectiva? Ce afcem cu analizele acelea care au data pe ele?
    de ce v-au trimis la plimbare??

Spuneau ca nu ne putem programa decat cu doua saptamani inainte si sa fim acolo la prima ora. E super aiurea.

Inregistrat
    06.10.2006

mda, de nimic nu imi e mai groaza, ca de programarea cununiei civile, suntem la dispozitia lor

Inregistrat
    03.07.2006

Citat Postat de amaliaradu
    Spuneau ca nu ne putem programa decat cu doua saptamani inainte si sa fim acolo la prima ora. E super aiurea.
    Eu una nu voi fi in ziua in care zic ei acolo ci cu o zi inainte stau la usa pana ma primesc, vreau sa fiu prima. Fratele meu a patit-o i-a zis sa vina intr-o zi si cand s-a dus i-au zis ca programarile au inceput mai devreme si s-a ocupat ziua de sambata Nu-ti vine sa-i omori?

Pagina 1 din 83 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us