Pagina 3 din 42 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 333

Subiect: Rochia de mireasa in Vrancea

Inregistrat
    09.09.2008

Implicit Re: Rochia de mireasa in Vrancea, preturi, saloane

Buna fetelor,
    Stiti cumva cam cat costa un boler din dantela la magazinul Mirandi?
    La noi in Constanta nu exista reprezentanta, ci doar un intermediar, magandeam ca in magazinele lor nu exista adaosul la pret.
    Pupici

Inregistrat
    02.03.2009

direct la piatra neamt, toate bolerourile costa 250 ron.probeaza si u unu in magazin la ct si apoi dai comanda la neamt.

Inregistrat
    09.03.2009

Citat Postat de gabi_myx_mail Vezi mesajul
    Ma bucur tare mult ca ti-ai gasit rochita visurilor! Eu mai am timp sa caut o sa astept pana in februarie, sa vad ce mai apare! Pana atunci, incerc sa imi dau seama ce ma avantajeaza...ca ce vreau eu nu mi se potriveste deloc

Am incercat sa iti vad rochita, dar nu am reusit, poate o atasezi la mesaj!

Oricum, sunt sigura ca este f finuta...sunt facute cu gust cele de la Calin Events! (sa nu mai vb de preturi - mai mult decat rezonabile, fata de "cele de firma")

Pupici multi! Si asteptam pozici...
    Sper sa mearga cu atasatul pozelor...

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ELENA%7E1.DED/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ELENA%7E1.DED/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ELENA%7E1.DED/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    29.05.2009

Implicit Re: Miresicile din Vrancea, adunarea!

Citat Postat de alina512 Vezi mesajul
    E foarte frumoasa rochia ta, a mea a costat ceva mai putin (2500 lei) si am luat-o de la Piatra Neamt (e cea de la avatar), sunt foarte multe magazine cu haine dragute acolo, nici nu se compara cu Focsaniul. In ceea ce priveste accesoriile de la Sposa sunt foarte bine executate si mi se par cam cele mai frumoase din Focsani. Eu mi le-am comandat la targul de nunti in ianuarie la Bucuresti.

buna miresico care ai nunta la romantic imi poti da si mie un nr de tel nu ai idee pentru august septembrie mai sunt locuri pt 2010. ms

Inregistrat
    30.03.2009

Citat Postat de ElenaDediu Vezi mesajul
    Sper sa mearga cu atasatul pozelor...

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ELENA%7E1.DED/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ELENA%7E1.DED/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ELENA%7E1.DED/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]

este superba rochita!!!
    chiar am fost weekendul acesta la calin events si pentru prima oara am gasit un corset cu care chiar imi sta bine
    rochita ta nu era in magazin, am vazut-o decat in catalog...

asteptam pozici cu tine!

Inregistrat
    29.05.2009

Citat Postat de ElenaDediu Vezi mesajul
    Buna

La Ambasador (sala de jos) intra cam 100-120 pers. Avans am dat 1.500 RON. Meniul si mai multe detalii stabilim in weekend (revind dupa sa iti spun mai multe) si nu include bauturile.
    Si cu rochia iti recomand sa nu te grabesti Sa astepti targurile de nunti si noile colectii.

ms mult de informatie de alte restaurante nu ai idee, eu am cca 140 pers sper sa am si eu noroc sa ma amrit la anul

Inregistrat
    30.03.2009

Citat Postat de gaya24 Vezi mesajul
    ms mult de informatie de alte restaurante nu ai idee, eu am cca 140 pers sper sa am si eu noroc sa ma amrit la anul

buna!

la restaurantul la care fac eu nunta (Oscar) parca mai aveau ceva liber prin iunie-iulie si restul lunii septembrie(acum o luna). poti incerca acolo daca iti place!

si stiu ca si la Zimbru era liber, nu aveau nimic programat pentru anul urmator.

de asemenea, la Amadeus mai aveau zile libere!

la Elegance nu stiu daca mai erau date disponibile, dar sala este mare.

toate astea sunt restaurante suficient de spatioase pentru ce ai tu nevoie...si eu am in jur de 150 pers si vroiam o sala mare, incapatoare

daca mai ai nevoie de ceva, te ajut cu placere!

Inregistrat
    29.05.2009

Citat Postat de gabi_myx_mail Vezi mesajul
    buna!

la restaurantul la care fac eu nunta (Oscar) parca mai aveau ceva liber prin iunie-iulie si restul lunii septembrie(acum o luna). poti incerca acolo daca iti place!

si stiu ca si la Zimbru era liber, nu aveau nimic programat pentru anul urmator.

de asemenea, la Amadeus mai aveau zile libere!

la Elegance nu stiu daca mai erau date disponibile, dar sala este mare.

toate astea sunt restaurante suficient de spatioase pentru ce ai tu nevoie...si eu am in jur de 150 pers si vroiam o sala mare, incapatoare

daca mai ai nevoie de ceva, te ajut cu placere!

ma ms mult noi am facut momentan lista bani nu avem panan iulie, da la oscar ai dat cv acont si meniul cat ajunge de persoana.popycy

Pagina 3 din 42 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us