Pagina 42 din 42 PrimulPrimul ... 32404142
Rezultate de la 329 la 333 din 333

Subiect: Rochia de mireasa in Vrancea

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit Re: Rochia de mireasa in Vrancea

Citat Postat de alis_madalina Vezi mesajul
    Unde e Arbia?
    Acum e pe Stefan cel Mare, un pic mai incolo de Scoala 9, au o vitrina superba.

Inregistrat
    31.01.2013

Multumesc pentru toate informatiile. Dar despre La Sposa ce stii? ca am intrat pe site dar ma trimite la colectia White Lady din Piatra Neamt si erau ceva rochii dragute dar nu spune pretul.

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de alis_madalina Vezi mesajul
    Multumesc pentru toate informatiile. Dar despre La Sposa ce stii? ca am intrat pe site dar ma trimite la colectia White Lady din Piatra Neamt si erau ceva rochii dragute dar nu spune pretul.
    La Sposa din Focsani comercializeaza rochiile White Lady si daca te atrage una de genu' te sfatuiesc sa mergi direct la ei la Piatra Neamt, la unele modele au reduceri acolo, au si atelierul si itit pot face modificarile necesare intr-o ora, iti poti face pe comanda o rochie inspirata din 2-3 modele de-a lor (adica poate vrei corsetul de la o rochie si fusta de la alta s.a.)

Inregistrat
    31.01.2013

Am inteles. Tu de unde ai avut rochia? si ce fel de model?

Inregistrat
    17.06.2012

Wink Re: Rochia de mireasa in Vrancea

Buna, fetelor,
    A comparat cineva preturile din Bucuresti cu cele din Focsani la rochiile de mireasa?
    Ma astept ca in Focsani sa fie mai ieftine, tinand cont ca orasul este mai mic. Sau ma insel?
    Mi se pare enorm 1000 euro pt o rochie pe care o porti cateva ore. De 1000 euro platesc chiria pe 5 luni

Pagina 42 din 42 PrimulPrimul ... 32404142

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us