Pagina 3 din 8 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 62

Subiect: Palarii mireasa in Iasi???

Inregistrat
    01.10.2008

Implicit Re: Palarii mireasa in Iasi???

Citat Postat de serena82 Vezi mesajul
    Si-a luat cineva palarie de mireasa din Iasi? Daca da, de unde? Am colindat toate magazinele cu produse pt miresici si n-am gasit nimic care sa-mi stea bine. Nu mi-a mai ramas decat sirajul. A vazut cineva palarii micute de mirese? Please, ajutor ca nu stiu unde sa mai merg. Exista vre-un magazin in oras, in afara de alea pt mirese care are palarii?
    Am vazut vreo 2 palarii mici la magazinul de mirese din tg. cucu, cel de dupa white lady, pe stanga cum cobori scarile spre barboi.

Si-a luat cineva palarie de mireasa din Iasi? Daca da, de unde? Am colindat toate magazinele cu produse pt miresici si n-am gasit nimic care sa-mi stea bine. Nu mi-a mai ramas decat sirajul. A vazut cineva palarii micute de mirese? Please, ajutor ca nu stiu unde sa mai merg. Exista vre-un magazin in oras, in afara de alea pt mirese care are palarii?
    Buna
    in moldova mall la etajul 2 ai fost?

Inregistrat
    13.11.2008

Citat Postat de madalinuta Vezi mesajul
    Buna
    in moldova mall la etajul 2 ai fost?
    Am fost la un magazin cu palarii la Moldova Mall, dar nu am gasit nimic care sa mi se potriveasca, insa nu stiu daca e acelasi magazin de care zici tu. Am sa mai dau o raita, mersi.

Inregistrat
    13.11.2008

Citat Postat de Cretzofolina13 Vezi mesajul
    Am vazut vreo 2 palarii mici la magazinul de mirese din tg. cucu, cel de dupa white lady, pe stanga cum cobori scarile spre barboi.
    Am fost si acolo, dar nu-mi sta bine cu nimic.

Inregistrat
    01.10.2008

Am fost si acolo, dar nu-mi sta bine cu nimic.
    Dar e musai sa fie palarie ? Cu o esarfa nu ti-ar placea? Eu imi iau una rosie ca sa ma faca nasa Bubulina gospodina. La o adica, dezgatitul trebuie sa fie ceva haios

Inregistrat
    13.11.2008

Dar e musai sa fie palarie ? Cu o esarfa nu ti-ar placea? Eu imi iau una rosie ca sa ma faca nasa Bubulina gospodina. La o adica, dezgatitul trebuie sa fie ceva haios
    Pai eu as vrea palarie pt ca imi sta mult mai bine decat cu esarfa. Am acasa o palarie, dar e albastra. Daca nu gasesc in oras, o sa-mi iau pana la urma o esarfa, dar tare as vrea palarie.

Inregistrat
    01.10.2008

Pai eu as vrea palarie pt ca imi sta mult mai bine decat cu esarfa. Am acasa o palarie, dar e albastra. Daca nu gasesc in oras, o sa-mi iau pana la urma o esarfa, dar tare as vrea palarie.
    Eu mai vazusem palarii pe stefan langa melli melo dar erau majoritatea colorate si mari, in stil britanic. N-ai de la cine sa imprumuti una ?

Inregistrat
    13.11.2008

Eu mai vazusem palarii pe stefan langa melli melo dar erau majoritatea colorate si mari, in stil britanic. N-ai de la cine sa imprumuti una ?
    Din pacate nu stiu pe nimeni care sa fi avut palarie alba la nunta. Nu disper inca, mai am un pic de timp sa caut si cred ca voi gasi pana la urma, numai ca nu vrea sa se arata acum madama palaria.

Pagina 3 din 8 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us