Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 77

Subiect: rochii de nasica

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit rochii de nasica

unde va cumparati rochii de nasica?

Inregistrat
    28.08.2008

Implicit Re: rochii de nasica

Citat Postat de maielus Vezi mesajul
    unde va cumparati rochii de nasica?
    Eu mi-am luat de la Ma cherie. Si nici nu a fost nesimtit de scumpa...
    Dupa ce am gasit-o, inainte s-o platesc, m-am mai uitat si in alte magazine, dar sub 2000 de lei n-am vazut foarte frumoase. In schimb, anul trecut mi-am luat din Polus o rochita f frumoasa cu 2oo lei, cu care m-as fi dus linistita de nasa, dar deja am putrat-o si nu mai puteam s-o iau. Asa ca, daca aveti rabdare, puteti gasi chiar si la preturi mici rochite elegante. Nu chiar de seara, cu paiete si strasuri, dar nici nu vad potrivita asa o rochita daca nunta e de zi. Mai repede ceva colorat, de vara, vaporos, ''curgator''...Mie asa mi-ar fi placut, insa e putin mai eleganta decat mi-e stilul. Dar am zis ca numai odata sunt anul asta nasa...
    Este in Iulius un magazin nou vizavi de Leonardo, cu rochite dragute, dar cam scumpe...In Central mai puteti avea surprize placute, asta daca mergeti in fiec saptamana pe acolo, si insistati...
    In Polus la Mango sau Zara n-am vazut niciodata rochite elegante pe gustul meu. Desi mai erau si sub 4 mil unele, erau mai ciudatele, culori sterse, de pensionare...
    In Polus mai este magazinul Miss Miss unde sunt f multe rochite, dar majoritatea cu paiete si sclipici, pietre multe si culori tipatoare....
    Pot sa scriu o carte pe tema asta, atata am cautat si m-am documentat.
    Aaaa...si mai este varianta sa o faceti la o croitorie. Daca gasiti un model care sa va placa si sa credeti ca va avantajeaza, cu tot cu materila, nu ar trebui sa va coste mai mult de 5 mil..Depinde si ce material, e adevarat...

Inregistrat
    20.06.2008

Citat Postat de elyoprea Vezi mesajul
    Dupa ce am gasit-o, inainte s-o platesc, m-am mai uitat si in alte magazine, dar sub 2000 de lei n-am vazut foarte frumoase. In schimb, anul trecut mi-am luat din Polus o rochita f frumoasa cu 2oo lei, cu care m-as fi dus linistita de nasa, dar deja am putrat-o si nu mai puteam s-o iau. Asa ca, daca aveti rabdare, puteti gasi chiar si la preturi mici rochite elegante. Nu chiar de seara, cu paiete si strasuri, dar nici nu vad potrivita asa o rochita daca nunta e de zi. Mai repede ceva colorat, de vara, vaporos, ''curgator''...Mie asa mi-ar fi placut, insa e putin mai eleganta decat mi-e stilul. Dar am zis ca numai odata sunt anul asta nasa...
    Este in Iulius un magazin nou vizavi de Leonardo, cu rochite dragute, dar cam scumpe...In Central mai puteti avea surprize placute, asta daca mergeti in fiec saptamana pe acolo, si insistati...
    In Polus la Mango sau Zara n-am vazut niciodata rochite elegante pe gustul meu. Desi mai erau si sub 4 mil unele, erau mai ciudatele, culori sterse, de pensionare...
    In Polus mai este magazinul Miss Miss unde sunt f multe rochite, dar majoritatea cu paiete si sclipici, pietre multe si culori tipatoare....
    Aaaa...si mai este varianta sa o faceti la o croitorie. Daca gasiti un model care sa va placa si sa credeti ca va avantajeaza, cu tot cu materila, nu ar trebui sa va coste mai mult de 5 mil..Depinde si ce material, e adevarat...
    Adica ce surprize ai in Central?

Inregistrat
    28.08.2008

Citat Postat de Piersicuta24 Vezi mesajul
    Adica ce surprize ai in Central?
    Vroiam sa spun ca de obicei nu prea gasesti ceva deosebit, dar se poate intampla si sa ai surprize placute...

Inregistrat
    30.03.2007

Citat Postat de elyoprea Vezi mesajul

Foarte frumoase rochitele de la Ma Cherie.............
    Tu ce model ai ales (lunga sau scurta) si cam ce preturi au ......daca nu sunt indiscreta.

Inregistrat
    10.08.2008

mie imi mai plac unele rochite de la debenhams ... polus ... iar preturile sunt ok ... mai ales daca prinzi si ceva reducere

Inregistrat
    23.10.2008

Citat Postat de roxyroxana Vezi mesajul
    mie imi mai plac unele rochite de la debenhams ... polus ... iar preturile sunt ok ... mai ales daca prinzi si ceva reducere
    Si mie imi plac rochitele de la Debenhams, mai ales daca cauti o anumita culoare acolo sigur gasesti si la capitolul accesorii stau bine, dar mie preturile mi se par cam mari.

Inregistrat
    28.08.2008

Citat Postat de pusicu Vezi mesajul
    Si mie imi plac rochitele de la Debenhams, mai ales daca cauti o anumita culoare acolo sigur gasesti si la capitolul accesorii stau bine, dar mie preturile mi se par cam mari.
    Azi de exemplu am vazut in Polus(m-am pus si eu pe cautat pantofi si geanta pt cununie ) o rochita alb cu negru f draguta, care ar merge f bine la nunta. Era pe gustul meu, cel putin , si era 3 mil si ceva...Deci destul de decent...Si am mai vazut si altele care ar merge la nunti, chiar si de nasa, depinde de gusturi...Si uneori chiar au preturi ok. Mi-am luat o rochita de la ei anul trecut care e cea mai tare din garderoba mea, si care a fost cam 2 mil si ceva parca...Deci se poate

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us