Rezultatele sondajului: Sunteti multumita de rochia comandata online?

Voturi
433. Nu poți vota în acest sondaj
  • Da

220 50,81%
  • Nu

213 49,19%
Pagina 3 din 1006 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 8047

Subiect: Comandati rochia on-line?

Inregistrat
    17.09.2006

Implicit Rochia de mireasa... ce ziceti de ebay?

Am gasit un magazin pe ebay, in care poti sa ai incredere, au un positive rating de 99% si sunt de multa vreme activi.
    Au rochii noi, cu etichete si preturi faine.
    http://stores.ebay.com/The-Perfect-Gowns

ce parere aveti?

Inregistrat
    21.07.2006

Implicit Re: Rochia de mireasa... ce ziceti de ebay?

Sincer nu am gasit o rochita care sa imi placa cu adevarat si nici nu stiu daca as avea incredere sa comand de pe site. Nu poti sa stii daca masura este cea potrivita, mai bine iei modelul si il faci la o croitoreasa

Inregistrat
    14.05.2006

nici eu nu am curaj sa o comand pe site trebuie sa o vad, sa o ating sa o probez ca sa imi pot da seama daca rochita e pt mine.......

Inregistrat
    14.06.2006

Suna practic si comod ce spui... dar mie personal mi s-a intamplat de nspe mii de ori sa vad haine care sa imi placa pe umeras sau pe manechin si pe mine sa nu stea bine! Eu as sfatui pe oricine sa nu riste decat daca are intr-adevar dimensiuni de manechin si e convinsa ca nu ar avea ce retusuri sa ii faca. Si mai e si materialul care poate sa nu iti placa... Plus, daca se strica ceva la rochie din cauza transportului? Sau iti trimit modelul gresit?
    Eu una nu as risca. Mai bine alegi modelul si te duci la o croitoreasa buna!
    Dar...daca decizi sa incerci iti tin pumnii sa mearga bine si sa ne povestesti si noua, poate e mai bine decat imi pot eu imagina!

Inregistrat
    17.09.2006

mie mi-e o frica teribila de croitorese/ ateliere de crestie etc...
    Am avut prea multe esecuri.
    Ei, poate reusesc sa fac un drum pana la dragutii de americani ca au niste rochii... uite la www.davidsbridal.com

mie imi place V8835

Inregistrat
    06.02.2005

Smile Re: Rochia de mireasa... ce ziceti de ebay?

Citat Postat de sunset
    mie mi-e o frica teribila de croitorese/ ateliere de crestie etc...
    Am avut prea multe esecuri.
    Ei, poate reusesc sa fac un drum pana la dragutii de americani ca au niste rochii... uite la www.davidsbridal.com

mie imi place V8835
    imi pare rau, eu una nu am incredere in lucrurile cumparate on-lne, in primul rand nu poti vedea materialul din care e facuta, apoi culoarea exacta si nici nu ai de unde sa stii cum o sa vina pe tine, daca te avantajeaza sau nu, si mai mult daca o sa iti vina sau nu...daca poti sa te duci in SUA sa o iei de acolo ar fi super, daca nu, sunt sigura ca si aici vei gasi rochitza dorita, trebuie doar sa umblii putin sa o gasesti gata facuta...sunt sigura ca fetele iti vor recomanda magazine unde sa te duci sa gasesti rochitze f frumoase, te pup, mam

Inregistrat
    17.09.2006

Nu sunt deloc optimista in legatura cu ce se gseste in Ro. Ori sunt preturi nejustificat de marin ori sunt pe acelasi calapod. Am umblat de mi-au sarit ochii cand isi cauta rochia prietena mea cea mai buna... si nu am vazut nici macar pe aproape.
    Faza e ca am sanii mari si singura croiala ce ma avantajeaza e decolteu in "V". Ceea ce nu face nimeni. Corsetute fara bretele sunt excuse din start pt ca nu as avea deloc stabilitate.
    Si uite asa incepe a mea odisee :-)

Inregistrat
    06.02.2005

Smile Re: Rochia de mireasa... ce ziceti de ebay?

eu am vazut pe site, nu live, recunosc, modele cu partea de sus in genul cum zici tu, ai incercat ex: la christian philippe? la casa mirandi? la nanette? brides boutique - aici si-a facut ralukyon daca nu ma insel o rochitza fff frumoasa!

Pagina 3 din 1006 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us