Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 205

Subiect: Incaltaminte si posete de mireasa in Constanta

Inregistrat
    27.06.2008

Implicit Incaltaminte si posete de mireasa in Constanta

Fetelor, ma pasioneaza demult acest aspect al modei, pantofii si sandalele precum si posetele cu aplicatii de cristale sau margelute, insa nu gasesc informatii despre tendintele in moda legate de ele. De ce nu se gasesc de vanzare pe site-uri oare? In magazine sunt foarte scumpe, am primit odata o gentuta plic gen vintage dar plina de paiete si margelute si am intrebat cat costa . Raspuns : 130 euro din Italia. Dar de ce asa scumpe si de ce doar in alta tara, ma rog, nu am incercat sa aflu vreun raspuns.
    Voi ce stiti? Exista creatori romani care produc astfel de accesorii? Si la ce preturi? Unde se gasesc margelutele respective de ajung sa coste atat de mult, caci ma indoiesc de calitatea lor ( in afara de perle sau cristale swarovsky originale , ma rog ).

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)

Inregistrat
    14.11.2007

Implicit Re: Posete si incaltaminte cu aplicatii de margele

Iti atasez niste modele poate iti plac...le poti comanda on-line de pe site
    Imagini atasate Imagini atasate
    Cel mai mult in viata imi doresc un spatiu in care sa-mi astern gandurile, un barbat alaturi de care sa-mi astern noptile si un copil in care sa-mi astern viitorul...

Inregistrat
    27.06.2008

Implicit Re: Posete si incaltaminte cu aplicatii de margele

Foarte frumoase, insa eu doresc ceva cu anumite nuante de turcoaz, bej, mai multe culori in combinatii.

Citat Postat de crumela Vezi mesajul
    Iti atasez niste modele poate iti plac...le poti comanda on-line de pe site

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)

Inregistrat
    26.05.2008

Implicit Incaltaminte si posete in Constanta

ce magazine de acest fel se gasesc in Constanta?
    poate venim in ajutorul miresicilor care isi cauta incaltaminte si nu mai stiu pe unde sa mearga...

"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Inregistrat
    23.06.2008

Implicit Re: magazine de incaltaminte in Constanta

Citat Postat de theo25 Vezi mesajul
    ce magazine de acest fel se gasesc in Constanta?
    poate venim in ajutorul miresicilor care isi cauta incaltaminte si nu mai stiu pe unde sa mearga...

eu una recomand magazinele cu pantofiori din piele din Tomis III: unul este la intrarea in piata, de pe partea cu Soveja,viv-a-vis de patiserie; mai este unul la galeriile Piti's (langa directia vamala), la etaj 1, de unde mi-am luat si eu pantofiorii de mireasa si mai stiu un magazin la trecerea de pietoni de la Posta din Tomis III cum te duci spre Brotacei/Macul Rosu

Inregistrat
    26.05.2008

daa, magazinele de care zici tu au incaltaminte de calitate, si mie imi place ce are acolo
    mai sunt si magazinele Jacobs, unul pe Stefan cel Mare, al doilea, in Tomis Nord, la galeriile tic-tac

"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Citat Postat de theo25 Vezi mesajul
    daa, magazinele de care zici tu au incaltaminte de calitate, si mie imi place ce are acolo
    mai sunt si magazinele Jacobs, unul pe Stefan cel Mare, al doilea, in Tomis Nord, la galeriile tic-tac
    De Jacobs chiar uitasem, multumesc ca mi-ai amintit
    Eu sapamana trecuta am fost cam peste tot dupa pantofi. Singurii comozi si foarte frumosi i-am gasit la Il Paso insa din pacate 37 imi iesea din piciorul stang iar 36 nu-mi intra in dreptul
    In Tomis 3 nu am gasit pantofi de mireasa, modelele pe alb erau cu botul ascutit si erau prea simpluti.
    In rest ...la Bata, Enzo Bertini, Otter, Benvenuti si altele, pantofii mi s-au parut foarte incomozi
    Pantofi de mireasa mai au si la Bien Savy insa din ce am vazut erau foarte inalti, cel putin pentru mine.
    Spor la gasit pantofiorii mult visati

Inregistrat
    26.05.2008

Citat Postat de flory2006 Vezi mesajul
    De Jacobs chiar uitasem, multumesc ca mi-ai amintit
    Eu sapamana trecuta am fost cam peste tot dupa pantofi. Singurii comozi si foarte frumosi i-am gasit la Il Paso insa din pacate 37 imi iesea din piciorul stang iar 36 nu-mi intra in dreptul
    In Tomis 3 nu am gasit pantofi de mireasa, modelele pe alb erau cu botul ascutit si erau prea simpluti.
    In rest ...la Bata, Enzo Bertini, Otter, Benvenuti si altele, pantofii mi s-au parut foarte incomozi
    Pantofi de mireasa mai au si la Bien Savy insa din ce am vazut erau foarte inalti, cel putin pentru mine.
    Spor la gasit pantofiorii mult visati
    mie imi trebuiesc pantofi inalti, cam cat sunt pantofii la Bien Savy?

Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us