Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 36

Subiect: Vestimentatie pentru mame / soacre

Inregistrat
    07.08.2008

Implicit Re: Rochie soacra in cj

Citat Postat de ALI Vezi mesajul
    te inteleg ff bine si a mea e...........asa ca fetelor va rugam dati-ne niste exemple ca sa le ajutam
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    23.10.2008

Citat Postat de simplu Vezi mesajul
    Cea neagra e cam sexy pt o socra la 50 de ani, parerea mea e ca soacrele prefera costumasele din 2-3 piese mai clasice sau care sa le ascunda micile imperfectiuni fizice aparute o data cu trecerea anilor. Mama mea de ex si-a luat un costumas tare dragut din 3 piese din Timisoara si soacra si-a cumparat tot asa un costumas din 2 piese de la Rialda.

Inregistrat
    20.06.2008

In album gasiti poze cu mamica mea. Are 59 de ani, dar eu o consider cea mai frumoasa si cea mai eleganta de pe lume. A avut un costum gri deschis extraordinar de frumos si de elegant

Inregistrat
    07.07.2007

Citat Postat de Piersicuta24 Vezi mesajul
    In album gasiti poze cu mamica mea. Are 59 de ani, dar eu o consider cea mai frumoasa si cea mai eleganta de pe lume. A avut un costum gri deschis extraordinar de frumos si de elegant
    super frumoase mamica ta. nu isi arata varsta. iar rochita ei a fost minunata.
    ALI

cum au fost mamele si soacrele voastre imbracate? nu puneti niste poze? eu trebuie sa ma gandesc la amandoua (soacra are numai baieti) si nu prea am idei. mersi

Inregistrat
    24.07.2008

Citat Postat de larisa1984 Vezi mesajul
    cum au fost mamele si soacrele voastre imbracate? nu puneti niste poze? eu trebuie sa ma gandesc la amandoua (soacra are numai baieti) si nu prea am idei. mersi
    aici apare mami. Prima din stanga, in rochita maro

Citat Postat de larisa1984 Vezi mesajul
    Mama a avut o rochie simpla, mov spre bordeaux care mie mi-a placut foarte mult.
    Imagini atasate Imagini atasate

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

mersi tare frumos fetelor ca mi-ati pus poze...insa nu stiu daca li se potriveste si mamei si soacrei mele. ele sunt foarte slabe amandoua...sub 60 kg. deci poate ceva mai pe corp ma gandesc eu. insa sa nici nu fie exagerat, ca totusi au o varsta (44-45 ani amandoua )

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us