Pagina 3 din 414 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 3306

Subiect: Pregatirile miresicilor de aprilie 2010

Inregistrat
    16.04.2009

Implicit Re: Miresici de aprilie 2010

Citat Postat de jade84 Vezi mesajul
    Salutare miresici!
    Nunta noastra este pe 24.04.2010, speram sa fie o zi frumoasa cu mult soare si sa fie totul asa cum am visat!
    Deocamdata am dat doar avans la restaurant, dupa sarbatori trebuie sa ne ocupam de restul...

Va astept pe miresici de aprilie sa vorbim de planurile noastre!

Paste fericit!
    Buna. Si eu sunt o miresica de 24.04.2010! Ma bucur ca si voi ati ales aceasta data. Este o perioada cu muuuuuuuuuulte floricele! Cred ca va fi foarte frumos!
    Pastram legatura!
    PUP

Inregistrat
    01.02.2009

Citat Postat de cristinageo Vezi mesajul
    Dyanna2010 caa=nd faci cununia civila ?
    Stii cam cu cat timp se depun actele la primarie? si ce ate iti trebuiesc?

Cununia civila o facem in aceeasi zi cu nunta, pe 24. Sincer nu stiu aceste detalii ca nu ne-am interesat inca

Inregistrat
    01.02.2009

Citat Postat de oanasighinas Vezi mesajul
    Buna. Si eu sunt o miresica de 24.04.2010! Ma bucur ca si voi ati ales aceasta data. Este o perioada cu muuuuuuuuuulte floricele! Cred ca va fi foarte frumos!
    Pastram legatura!
    PUP
    Sa speram ca o sa avem vreme buna ca-mi amintesc acum cativa ani ca in mai cand era totul verde si floricele inflorite a dat o zapada de a distrus tot Sper sa fie frumos

Inregistrat
    27.05.2009

Implicit Miresici de aprilie 2010

Buna Diana.
    Am vazut postul tau acum cateva zile despre restaurantul Sapori din cadrul Romexpo. Acolo ne.am gandit si noi sa facem evenimentul mult asteptat de toti, dar ne.am lovit de aceeasi problema ca si tine, cea cu contractul abia anul viitor, ceea ce mi se pare cam pe muchie de cutit, ca sa zic asa. Vroiam sa te rog sa.mi zici si mie daca ai mai aflat despre vreo schimbare ceva, asta daca inca mai faceti acolo.
    Multumesc.

Inregistrat
    01.02.2009

Citat Postat de virgilius00 Vezi mesajul
    Buna Diana.
    Am vazut postul tau acum cateva zile despre restaurantul Sapori din cadrul Romexpo. Acolo ne.am gandit si noi sa facem evenimentul mult asteptat de toti, dar ne.am lovit de aceeasi problema ca si tine, cea cu contractul abia anul viitor, ceea ce mi se pare cam pe muchie de cutit, ca sa zic asa. Vroiam sa te rog sa.mi zici si mie daca ai mai aflat despre vreo schimbare ceva, asta daca inca mai faceti acolo.
    Multumesc.
    Nu am mai aflat nimic ca noi l-am taiat de pe lista de atunci ca nu m-a incantat ideea de hala si daca nu e loc sus sa dansam jos....nu ne-a placut asa. Plus de asta doar nu eram nebuna sa astept pana in ianuarie.....cred ca o luam razna de tot...'
    Noi aseara am fost si am semnat la Casa Alsy

Inregistrat
    27.05.2009

Implicit Miresici de aprilie 2010

Multumesc mult.
    O petrecere cat mai frumoasa va doresc si bineinteles "Casa de piatra".

Inregistrat
    01.02.2009

Citat Postat de virgilius00 Vezi mesajul
    Multumesc mult.
    O petrecere cat mai frumoasa va doresc si bineinteles "Casa de piatra".
    Multumesc mult Si voua va doresc o nunta asa cum ati visat sa fie, sa va iubiti si sa fiti fericiti

Inregistrat
    19.02.2009

Casa de piatra fetele!

Si noi facem ambele ceremonii in aceesi zi.. si in localitati diferite..o sa fie al naibii de obositor!!! Din ce am citit pe aici actele pt ceremonia civila se depun cam cu 2 sapt inainte maxim

Pagina 3 din 414 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us