Pagina 4 din 414 PrimulPrimul ... 234561454104 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 25 la 32 din 3306

Subiect: Pregatirile miresicilor de aprilie 2010

Inregistrat
    01.02.2009

Implicit Re: Miresici de aprilie 2010

Citat Postat de andre10 Vezi mesajul
    Casa de piatra fetele!

Si noi facem ambele ceremonii in aceesi zi.. si in localitati diferite..o sa fie al naibii de obositor!!! Din ce am citit pe aici actele pt ceremonia civila se depun cam cu 2 sapt inainte maxim
    Da, cam asa, cu doua saptamani... Nu stiu cat de obositor va fi pentru noi ca nu cred ca vom simti ceva ca o sa fin stresati sa le sincronizam bine pe toate si nu cred ca o sa simtim oboseala decat duminica dimineata, dupa nunta cand cu siguranta vom pica lati de oboseala

Inregistrat
    19.02.2009

O sa fie un maraton de peste 24 ore...

Inregistrat
    09.01.2009

HIhihi...ce liniste pe acilica..... pai, gagici, ne facem de ras...asa miresici de aprilie 2010 tacute suntem?
    Pupa mama la fete!!

Inregistrat
    01.02.2009

Citat Postat de scumpiti_laura Vezi mesajul
    HIhihi...ce liniste pe acilica..... pai, gagici, ne facem de ras...asa miresici de aprilie 2010 tacute suntem?
    Pupa mama la fete!!
    Pai deh...lipsa de activitate la miresicile de aprilie 2010

Inregistrat
    19.02.2009

noi vrem sa ne apucam de cautat verighete, mai ales ca plecam in Turcia si e mai ieftin aurul acolo! sa vedem daca sunt bine lucrate acum..

Inregistrat
    09.01.2009

noi vrem sa ne apucam de cautat verighete, mai ales ca plecam in Turcia si e mai ieftin aurul acolo! sa vedem daca sunt bine lucrate acum..
    Eu n-am observat ca aurul ar fi mai ieftin in Turcia..la magazinele ca lumea mi s-a parut un pret ok, dar nu prea mic. Dar daca tot ajungeti pana acolo e bine sa aruncati si un ochi.

Inregistrat
    19.02.2009

pai am zic ca daca tot suntem acolo sa ne uitam. Oricum nu ne grabim ca timp mai e destul sa le luam. Nu vrem sa le purtam inainte de a fi sfintite!

Inregistrat
    01.02.2009

pai am zic ca daca tot suntem acolo sa ne uitam. Oricum nu ne grabim ca timp mai e destul sa le luam. Nu vrem sa le purtam inainte de a fi sfintite!
    Bravo, asta-i bine sa nu le purtati. Si eu stiu ca nu-s mai ieftine in Turcia dar este bine sa va uitati ca doar tot sunteti acolo.

Pagina 4 din 414 PrimulPrimul ... 234561454104 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us