Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 14 din 14

Subiect: Complex Atlantic Resita

Inregistrat
    13.01.2010

Implicit Re: Complex Atlantic Resita

Fetele cat platiti meniul de persoana?

Inregistrat
    21.04.2008

Citat Postat de nikol3ta Vezi mesajul
    Mai adina_maria tu mi-ai " furat " complexul Atlantic in data de 4..Eu eram in strainatate si mi-a rezervat sala sora mea in data de 4 sep 2010...Si k s-a dus sa dea acontul s-a trezit k aveai tu nunta in aceeasi data si administratora a incurcat agenda..Ne trezeam amandoua in aceeasi sala..in aceeasi data.. Acum am mutat data k o sapt inainte..Toate cele bune si casa de piatra..

Nikol3ta, habar n-am avut!!! N-am mai intrat de mult pe forum si am cam ramas in urma. Eu am rezervat sala pentru 4 sept 2010 din aprilie 2009. Bine ca si-a dat seama administratora si nu s-a produs nici o incurcatura. Chiar ieri am fost la ei sa discutam despre meniu si am aflat ca s-a schimbat administratora. Acum e un domn Si meniul arata mai bine si la un pret bun.
    Casa de piatra si tie!

Inregistrat
    03.02.2010

buna fetele, si eu sunt o miresica din resita. avem nunta in septembrie, la restaurantul palace. cum stati cu pregatirile?

Inregistrat
    06.11.2010

Sunt o mebra noua pe acest forum. Am avut deja nunta anul acesta dar vroiam pentru cele care vor fi mirese sa stie k eu am avut la Atlantic si am fost foarte multumita. Nu am avut ce obiecata la nimic de la restaurant pana la personal, mancare chiar si patronii a fost totul super ok, nu ma asteptam sa fie chiar ata de bine, eu una nu am cuvinte decat de lauda pentru ei.

Inregistrat
    27.09.2010

Citat Postat de lavinia30 Vezi mesajul
    Sunt o mebra noua pe acest forum. Am avut deja nunta anul acesta dar vroiam pentru cele care vor fi mirese sa stie k eu am avut la Atlantic si am fost foarte multumita. Nu am avut ce obiecata la nimic de la restaurant pana la personal, mancare chiar si patronii a fost totul super ok, nu ma asteptam sa fie chiar ata de bine, eu una nu am cuvinte decat de lauda pentru ei.
    Am fost sambata la Atlantic si am vorbit DEJA pt 28.04.2012 (credeam ca e prea devreme dar peste tot unde am fosat ne-au asigurat ca nu e deloc devreme) Am retinut sala, si peste 2 sapt mergem sa facem contractul.
    Mi-a placut foarte mult atat sala cat si locatia....
    Tu cum ai avut aranjata sala? Se poate niste poze? Cate persoana? A fost si afara ceva amenajat?
    Cum a fost mancare?
    Scuze pt toate intrebarile, dar acum sunt foarte entuziasmata de locatie si curioasa de experientele celorlalti...

Inregistrat
    06.11.2010

Citat Postat de happybride84 Vezi mesajul
    Am fost sambata la Atlantic si am vorbit DEJA pt 28.04.2012 (credeam ca e prea devreme dar peste tot unde am fosat ne-au asigurat ca nu e deloc devreme) Am retinut sala, si peste 2 sapt mergem sa facem contractul.
    Mi-a placut foarte mult atat sala cat si locatia....
    Tu cum ai avut aranjata sala? Se poate niste poze? Cate persoana? A fost si afara ceva amenajat?
    Cum a fost mancare?
    Scuze pt toate intrebarile, dar acum sunt foarte entuziasmata de locatie si curioasa de experientele celorlalti...
    Nu face nimic poti sa ma intrebi tot ce ai nevoie chiar daca mai ai timp pana atunci. Eu am avut nunta pe 9 octombrie anul acesta si afost super dupa cum am mai spus. Mancarea a fost foarte buna si multa nu s-a intarziat cu nimic si am avut decorata sala dar cu o firma de decor de care sunt incantata cu ei am facut si aranjamentul floral. Afara eu nu am aranjat nimic dar se poate cu firma de decor. Eu am avut 150 de persoane si au venit toti pot spune k sunt o norocoaas daca vrei mai multe detalii firma de decor si restul sa imi zici, cofetarie, machiaj iti pot spune din experienta mea. Fotografii am descarcat cateva uitate pe http://laviniamarcu.hi5.com promit sa descarc mai multe si cu sala aranjata fara invitati. Sper din suflet sa iti fie de folos.
    Ultima editare de lavinia30 : 09.11.2010 19:15:36

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us