Pagina 2 din 35 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 273

Subiect: Ce ne destreseaza?

Inregistrat
    22.12.2008

Implicit Re: Ce ne destreseaza?

Pe mine cel mai mult ma destreseaza mersul la sala.In fiecare seara am cate o ora de spinning in care ma relaxez(cu toate ca asta inseamna o ora de alergat,in care ies uda ca si cum as fi iesit din mare)dar ma face sa ma simt bine si cu ocazia asta imi pregatesc si corpul,cel putin stiu ca o sa ma incapa rochia...Pup

Inregistrat
    14.09.2008

S-ar putea sa vi se para ciudat, dar pe mine ma destreseaza cel mai bine o repriza de...plans. Dar trebuie sa fiu foarte nervoasa sau suparata si atunci plang 5-10 minute, bag capul in perna si tip si apoi sunt ca noua

Inregistrat
    10.09.2008

Citat Postat de mihaana Vezi mesajul
    S-ar putea sa vi se para ciudat, dar pe mine ma destreseaza cel mai bine o repriza de...plans. Dar trebuie sa fiu foarte nervoasa sau suparata si atunci plang 5-10 minute, bag capul in perna si tip si apoi sunt ca noua
    Si la mine tot plansul rulzzz Adun si adun in mine iar cand rabufnesc o iau lacrimile la vale pana ma linistesc...Ce-i drept urmeaza o durere groaznica de cap (vreo 24h) dar apoi is calma o perioada

Inregistrat
    12.04.2007

ieri dimineata am plans si eu, tot drumul de acasa pana la munca ( vreo 20 min de condus masina) ...eram asa stresata si agitata, suparata si nemultumita de viata mea ....ca m-a apucat plansul taman in timpul condusului...dar mi-a prins tare binenu plansesem de cateva luni bune
    in rest...forumul acesta roz ma calmeaza, plimbarile in natura (azi am stat 4 ore in parc cu prietenele) si momentele cand mai bifez ceva realizat pe lista mea cu "planificari"

Inregistrat
    19.08.2008

eu de cate ori sunt stresata, vorbesc cu al meu . are un dar de a te destresa .... cu cat ma vede pe mine mai ingrijorata, cu atat el e mai calm si mai glumet. si cand suntem chiar chiar amarati si stresati, ne spunem unul altuia, "lasa ca ne facem noi mari" (si ne trece)

Inregistrat
    30.07.2008

eu ca sa ma destresez cel mai bine le pun pe toate pe o lista si imi dau termene si fixez preturile pt fiecare..ma linistesc si dupa aia incep sa tai una alta ce am mai fct.....dupa care imi trece stressulll...daca eu controlez situatia sau cel putin asa ma pacalesc eu..cand ies cu fetele, cu prietenii la gratar, iarba verde..cam asa e la mine

Inregistrat
    13.10.2008

si eu am avut la inceput (cand am aflat ca ma marit) o perioada in care visam numai ciudatenii legate de nunta. in fiecare noapte ma trezeam la 3-4 si nu mai puteam sa adorm. dar statul la calculator, si ascultatul de muzica ma destresau destul de repede. si intr-adevar si faptul ca mai bifez din cand in caand cate o realizare pt nunta ma destreseaza.

Inregistrat
    06.04.2009

Buna fetelor!
    Am citit aici ca o miresica face miscare, este cea mai buna metoda de a scapa de stresa, pentru ca al nostru creier elibereaza endorfine si ne "drogam" legal . Pentru mine cea mai buna metoda de destresare este cautatul unui apartament, ca stam cu socrii si dupa nunta ne MUTAM . O alta metoda este sa ne bem cafeluta in week-end la o terasa afara si sa barfim pe toata lumea care ne-a necajit in cursul saptamanii .
    Va pup si sa avem nunti frumoase!

Pagina 2 din 35 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us