Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 40 din 40

Subiect: bazine de inot in Bucuresti

Inregistrat
    31.05.2008

Implicit Re: Helppppppppp!!!

Vreau sa stiu pareri despre bazinul de la Lia Manoliu. Sotl meu vrea sa se duca acolo...

Inregistrat
    10.07.2007

Citat Postat de Liv Vezi mesajul
    Vreau sa stiu pareri despre bazinul de la Lia Manoliu. Sotl meu vrea sa se duca acolo...
    Am fost eu
    a fost ok, bazinul curat, apa fara miros, nu prea erau pusti sa se arunce in bazin ceea ce conteaza f.f. mult
    per total super ok! programul cam aiurea

" Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie - Mutanta (C677T homozigot)

Implicit Re: bazine de inot in Bucuresti

Anu trecut cand am fost de imi duceam nepotica cea mare la lia manoliu mi-a placut si mie dar , vorba Clipsycii programul este nasol, fiind bazin ptr sportivi
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Inregistrat
    21.06.2009

Citat Postat de cinezee Vezi mesajul
    Anu trecut cand am fost de imi duceam nepotica cea mare la lia manoliu mi-a placut si mie dar , vorba Clipsycii programul este nasol, fiind bazin ptr sportivi
    Noi mergem la IDM Club unde ne place foarte mult, mai ales de cand am implinit doi ani si avem acces la sala 2, unde exista piscina semiolimpica (f. curat si bazinul si vestiarele, neaglomerat, program de luni pana duminica de la 9:00 AM la 1:00 AM... Accesul e pe baza de card (stiu ca am fost pe o lista de asteptare pana ne-au sunat ca putem obtine cardul), am dat vreo 300 ron de caciula (parca), e valabil 6 luni si iti ofera doar accesul la wellness; de fiecare data cand te duci, platesti "consumatia" (piscina, fitness, sauna, masaj etc.), iar la prelungire platesti in functie de cat ai cheltuit in cele 6 luni precedente... mai multe detalii pe idmclub.ro

Inregistrat
    31.07.2009

Despre bazinul din Complexul Sportiv 2000 (Militari) stie cineva ceva? Preturi, pareri...

Inregistrat
    29.01.2010

Citat Postat de 29mai Vezi mesajul
    Despre bazinul din Complexul Sportiv 2000 (Militari) stie cineva ceva? Preturi, pareri...
    Sunt scumpi rau.

Inregistrat
    06.04.2011

Citat Postat de Liv Vezi mesajul
    E un bazin foarte ok, mare, adanc... apa curata.

Inregistrat
    17.04.2012

Vreun bazin prin zona 1 Mai - Grivita - Piata Scanteii aveti idee?

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us