Pagina 2 din 21 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 164

Subiect: Accesorii mireasa in Suceava (verighete, bijuterii, diademe, voal etc.)

Smile Re: Bijuterii pentru nunta (inelul de logodna, verighete, diferite accesorii)

Citat Postat de lorena_sv Vezi mesajul
    Fetelor v-ati cumparat bijuterii pt rochita de mireasa??Daca da, ce anume si de unde? Ce parere aveti de perlute?
    Sal eu mi-am cumparat set de colier+diadema de la alb si negru si le vand deoarece sunt aurii si mi-e frica sa nu se inchida la culoare si e pacat, poate mai vrea cineva care nu are asa posibilitate si ...pt poze contactati-ma la id de mes care e mihaela_a_84.

Implicit Re: Bijuterii pentru nunta (inelul de logodna, verighete, diferite accesorii)

Citat Postat de AnnyyAnnyy Vezi mesajul
    depinde de miresica si de gusturile ei. Eu de ex mi-am dorit o rochita finuta, nu prea incarcata, fara strasuri si swaroavsche, si la fel mi-as dori si accesoriile: finute si discrete.Inca sunt in cautari pt ca mai tot ce gasesc e fie grosolan lucrat fie extrem de tipic pt o mireasa...si eu vreau altceva, nici eu nu cred ca stiu prea bine ceProbabil o sa-mi dau seama cand o sa gasesc ceva care sa mi se potriveasca(sper)
    Ai gasit pana la urma accesorile?

Inregistrat
    17.06.2008

Implicit Re: Bijuterii pentru nunta (inelul de logodna, verighete, diferite accesorii)

Citat Postat de lorena_sv Vezi mesajul
    Ce bijuterii sau ce accesorii o sa purtati in ziua nuntii, ce v-ati cumparat sau ce vreti sa va cumparati? eu ma gandeam la niste perlute finute la gat si cercei, tot perlute. insa as vrea si o diadema(caci numai o data pot fi printesa). rochita mea e cu corset, deci nu are bretelute deloc. si parul as vrea sa-l fac bucle...oare e prea mult? am observat ca multe mirese nu mai poarta nimic la gat...e un pic ciudat...dar decat sa fii prea incarcata, mai bine asa...voi ce parere aveti??
    in ceea ce priveste rochia si accesoriile am mers pe deviza ”less is more”
    am avut doar o floare in par si niste cercei foarte finuti
    Imagini atasate Imagini atasate
    • File Type: jpg 2.jpg (54,8 KB, 174 views)
    • File Type: jpg 8.jpg (55,5 KB, 157 views)

Citat Postat de siana Vezi mesajul
    wow!foarte frumusica!

Inregistrat
    22.05.2007

Citat Postat de siana Vezi mesajul
    Foarte frumoasa ai fost, felicitari!
    <embed src="http://www.surebaby.com/community/plugins/tickers/widget.swf?client_id=4c08f3871ad2c&wt=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" alt="top ten pregnancy symptoms" width="200px" height="200px">

Inregistrat
    30.07.2009

Cum toate v-ati casatorit intre timp si cum eu abia acum ma familiarizez cu forumul v-as ruga sa mai intrati odata in acest subiect(cu bijuteriile) si sa imi spuneti pana la urma ce bijuterii ati purtat la nunta si ce schimbari ati face ( daca e cazul) ....

bijuterii...hmmm...nu stiu din ceea ce am vazut eu cred ca in ziua nuntii bijuteriile ar trebui sa fie simple..delicate si nu ff multe...ma refer aici la faptul ca sunt suficienti o pereche de cercei draguti..ceva din pietre sa luceasca...mie de exemplu nu imi colierele...lanturile...si cred ca cerceii sunt suficienti...eu pentru nunta mea asta mi-am propus..cercei doar si imi voi face singura un accesoriu de par cu cristale... deoarece de ceva timp mesteresc bijuterii

Inregistrat
    08.12.2009

Talking Re: Bijuterii pentru nunta (inelul de logodna, verighete, diferite accesorii)

Buna, eu personal nu sunt adepta bijuteriilor la nunta, adik nu trebuie sa iesi in evidenta printr un lant fff gros sau mai stiu eu ce cred ca cel mai bine te faci remarcata prin simplitate, oricum rochia te face unica si cred ca e cel mai de pret accesoriu pt o miresica, eu una voi opta pentru o voaleta si niste cercei ff finuti

Pagina 2 din 21 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us