Pagina 21 din 21 PrimulPrimul ... 11192021
Rezultate de la 161 la 164 din 164

Subiect: Accesorii mireasa in Suceava (verighete, bijuterii, diademe, voal etc.)

Inregistrat
    26.08.2010

Implicit Re: Accesorii mireasa in Suceava (verighete, bijuterii, diademe, voal etc.)

Citat Postat de kristalina4u Vezi mesajul
    este magazin cu verighete de la coriolan in suceava??ce pret are in momentul de fata gramul de aur la ei???

la atlantis gold din mall si in zimbru ( cred ca perla negra nu stiu exact )sunt verighete de la coriolan. din mall am luat eu. pretul variaza de la 159 lei la 189 parca pe gr, aur de 14 k. pretul e in functie de model.

Inregistrat
    15.02.2011

Implicit Re: Accesorii mireasa in Suceava (verighete, bijuterii, diademe, voal etc.)

Citat Postat de kristalina4u Vezi mesajul
    este magazin cu verighete de la coriolan in suceava??ce pret are in momentul de fata gramul de aur la ei???
    Iti recomand ,,Perla neagra,, din Zimbru.De acolo mi-am cumparat si eu verighete Coriolan .Doamna de acolo a fost amabila cu noi.In raportul calitate pret cred ca sunt cei mai buni(asta o spun dupa ce am colindat toate magazinele de bijuterii).Pe noi cred ca ne-a costat 164 lei/gramul (sunt lucrate manual .celelalte cred ca erau 159lei/gramul).

Inregistrat
    25.11.2009

La coriolan in zimbru faza este ca dc nu au modelul pe care ti-l doresti in stoc sau ca si marime dureaza mai mult de o luna pana iti vn comanda...la sabrini dureaza si pana la 2 luni aproape...depinde...si noi a trebuit sa cautam pana la urma pe cineva care le face in 2 sapt cel tarziu si am fost la Astoria Gold care mi le-a fc intr-o sapt comanda...si mi le-am ales dintr-un catalog cu care lucreaza mai multi comercianti cu el Jasmine se numeste,il au si cei de la sabrini,iar gr de aur e cel mai ieftin la ei zic eu.Astea sunt verighetele noastre
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    08.05.2008

Citat Postat de raudia Vezi mesajul
    Si daca tot m-am apucat de pus poze, postez si verighetele noastre...
    Ataşament 473795
    Buna. Imi poti spune, te rog, de unde v-ati luat verighetele si cat v-au costat?

Pagina 21 din 21 PrimulPrimul ... 11192021

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us